Protest przeciwko skażeniom wody – 16 sierpnia 2018 przed Urzędem Gminy [FILM]

Dzisiaj o 14.00 przed Urzędem Gminy odbył się protest spontanicznie zorganizowany przez mieszkańców oburzonych powtarzającymi się bardzo często skażeniami wody w naszym gminnym wodociągu. Na miejscu był pan Paweł Arabasz, który nagrał relację z protestu. Zapraszam do oglądania:

127
Dodaj komentarz

avatar
34 Comment threads
93 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
49 Comment authors
LukaszHgZajączkówLukaszLukasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mieazkaniec
Gość
Mieazkaniec

Brawo, czekamy na więcej info, czy pojawił się szeryf gminy?

Lukasz
Gość
Lukasz

o nasz szeryf
to skoro jestes za to czemu jestes przeciw???
i skoro jest „zgoda na filmowanie twarzy” to czemu jeden pan nie pozwolil???
czemu sie wypowiada anonimowo???

ZZ
Gość
ZZ

Widocznie wszystkich o „zgodę” nie zapytano, a po drugie to znam tego pana – super gościu!
Nadaje się, ale jak widzicie kamer i blasku nie szuka.

Nowy Wojt
Gość
Nowy Wojt

Teraz obiecują wodociąg przed wyborami,który wątpię że jest w stanie dać radę na taką odleglosc, żałosne to wszystko, XXI wiek a gorzej niż w średniowieczu. Panie Wojcie prawda jest taka że nie radzi Pan sobie i mieszkańcy to widza, każdy robi co chce, czas się chyba pomału pakować, dać szansę komuś z pomysłem i zapałem.
Pozdrawiam,przyszły Wójt.

Olek
Gość
Olek

w średniowieczu srało się do dziury za domem. Właśnie przez takie zachowania występują skażenia wody, bo mieszkańcy wiadrami wylewają szamba w glebę, a potem się dziwią czemu gówno wraca z kranu

ZZ
Gość
ZZ

W średniowieczu to ludzie mieli niezniszczalne żołądki wyselekcjonowane przez wszechobecne gów.., teraz tak nie jest więc nie ma co o tym wspominać, a kto tęskni to niech się przeprowadzi na do Indii i tam poszuka – gwarantuję że długo mu szukanie nie zajmie!

Lukasz
Gość
Lukasz

https://www.youtube.com/watch?v=2DUyLz3UPFw czemu mi sie Ferdynand K. pojawia

Anonim
Gość
Anonim

Na filmikach promieniujący uśmiechnięty pan z kasztanowej jakoś trudno mi uwierzyć że on jest czymś zatroskany lub zmartwiony.sluchajcie go a będziecie zimą w trampkach chodzić.zreszta wkrótce się okaże pod kogo te szopki.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Blogu przekazuję następny filmik, bardzo ważny w treści , apeluję abyście z uwaga go obejrzeli https://www.youtube.com/watch?v=dRAF2unEs-g&feature=youtu.be Niestey dalej kamera odmówiła posłuszeństwa.Jest jeszcze na moim kanale kilka króciutkich filmików, można sobie też obejrzeć. Sytuacja proszę Państwa jest bardzo poważna, wręcz niebezpieczna. Na najbliższe lata nie widzę możliwości jej uzdrowienia. Sytuacja będzie się tylko pogarszać. Zaniedbania władzy w tym kierunku są potworne. Tak twierdzę ja : Pawel Arabasz. Winni jesteście Wy wszyscy którzy na to pozwalaliście swoją biernością i wieloletnim ślepym włazidupstwem wobec cwaniaków którzy wykorzystywali stanowiska gminne i Waszą naiwność ile się tylko dało. Już się mówi o budowie willi… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę zwrócić uwagę, że na proteście nie pojawił się żaden radny. Oni mają wasze problemy w głębokim poważaniu. To oni doprowadzili do tej zapaści jaka ma miejsce. Pamiętam ich z sesji rady gminy na które chodziłem, widziałem ludzi działających antyspołecznie, oderwanych poczuciem władzy od rzeczywistości. Pamiętajcie o nich przy urnach wyborczych.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że pod wejściem do urzędu gminy działa się rzecz niezwykle istotna dla tysięcy ludzi Naszej Gminy zagrożonych zatruciami, a władza gminna nie pokwapiła się wysłać nawet jednej pracownicy BCK z kamerą aby uwiecznić to zdarzenie. A przecież oni są tam podobno po to aby służyć społeczeństwu. Niesłychanie bezczelne było też zachowanie sekretarz gminy która odmówiła wyjścia do zgromadzonych ludzi. Ta władza nie ma nic wspólnego ze służeniem społeczeństwu które ją wybrało i któremu ślubowało. Oni zasługują wyborczo tylko na jedno : WON!!! Oszukaliście ludzi. Zgarnęliście ile się da z kasy Naszej Gminy i nadal chcecie… Czytaj więcej »

aaa
Gość
aaa

Panie Pawle,Pani sekretarz nie interesuje jakość wody w naszej gminie,nie mieszka w niej.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Na tym proteście nie pojawił się ani jeden z tych którzy już szykują się na zagarnięcie stanowiska wójta gminy. Bo tak naprawdę mają Wasze problemy gdzieś. Oni wychodzą z założenia wyborczego, że czym gorzej dla Was tym ….lepiej dla nich, bo w odpowiednim momencie będą żerować na Waszym nieszczęściu i popchną Was do urn wyborczych abyście na nich zagłosowali, bo oni zrobią Wam dobrze. W obietnicach będą najlepsi. A gdzie oni są dziś? Szczególnie uderza nieobecność na proteście byłego prezesa Menadżera ZUK Jerzego Wijasa, który jak wieść niesie już namawia ludzi do głosowania na niego jak będzie się pchał na… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Nie ma ich bo wiedzą, że to nie ma większego znaczenia. 95% wyborców nic o tym proteście nie słyszało, a z tych 5% co słyszało i tak połowa zagłosuje na tych na których głosowali ostatnio.

przyszly mieszkaniec
Gość
przyszly mieszkaniec

oczywiscie, najlepiej to cicho siedziec o nic nie pytac i niczym sie nie interesowac, poza czubkiem swojego nosa bo przeciez mnie ten problem nie dotyczy (pozornie)….

Jan
Gość
Jan

Panie Pawle kto buduje willę w Bilczy?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ten kogo na to stać bo ma kupę pieniędzy oraz nie zamierza wiązać się przyszłościowo z zatrutym i zasmrodziałym Piekoszowem.

ZZ
Gość
ZZ

Tam jest pewnie lepsza woda 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

a to jakies przestepstwo stawiac wille w Bilczy???

Adolf
Gość
Adolf

Panie Arabasz pan miał się skupić na proteście,a nie na tym budynku,jeżeli pan nie wie co to za budynek powiem panu to jest nasz kościół SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Co to znaczy miałem się skupić na proteście a nie na budynku kościoła? Wynajmowałeś mnie dewocie w roli kamerzysty? Płaciłeś mi za to? A kim Ty jesteś, że mnie pouczasz co mam robić czy myśleć? Uważam, że pieniądze które wpompowano w remont kościoła powinny być bezwzględnie spożytkowane na budowę nowych ujęć wodnych. Dla Ciebie to jakieś sanktuarium, a dla mnie budynek zwykłego przedsiębiorstwa zarobkowego jak każde inne. I to przedsiębiorstwa grającego fałszywą kartą. I niech się w tym przedsiębiorswie modlą, abym nie miał w tej gminie nic do powiedzenia w kwestii finansów gminy, bo w przeciwnym razie nie dostanie ono… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

zeby miec cos do powiedzenie w kwesti finansow gminy musial bys zasiada w RG ew byc skarbnikiem gminy
na 1 nie startujesz an 2 nie masz kwalifikacji …

Lukasz
Gość
Lukasz

glosowales na PiS i niejakiemu panu Rydzykowi Twoja najwspanialsza partia dala 94 mln zl …
wiec mozesz miec pretensjjie tylko i wylacznie do tych ktorzy dali zwyciestwo(czyt. glosowali na) PiS

Lukasz
Gość
Lukasz

jesli niechcesz aby ten „budynek” byl dalej finanowany z budzetu gminy to nie glosuj na PiS na p. Piatka …

Lukasz
Gość
Lukasz

ja widzialem przynajmniej dwoch

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Z uwagi na to, że najpierw media reżimowe jak Echo Dnia i Radio Kielce oraz Telewizja Kielce, oraz umyślne klakierstwo bagatelizują protest mieszkańców podając zaniżoną liczbę uczestników, to ja oświadczam, że w pewnym momencie doliczyłem się ponad 70 uczestników. Taka jest prawda na temat frekwencji. Co prawda moim zdaniem za małej frekwencji, bo za mało ludzi przyszło, ale i ta ilość niech da włądzy do myślenia, że coś w tej gminie się zmienia.

Klakierstwo
Gość
Klakierstwo

Jeżeli te Twoje 70 jest prawdziwe, to przyszły 4 osoby na tysiąc mieszkańców gminy.
Pamiętaj – matematyka nie kłamie!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A to jednak klakierstwo istnieje? Myślałem , że to tylko mój wymysł. Tez uważam, że za mało mieszkańców przyszło. Ale to był zryw z dnia na dzień, więc jest Ok.

ZZ
Gość
ZZ

A co – miałem się ZZ podpisać?

Bc
Gość
Bc

Protestujących nie było wielu większpść to mieszksńcy działek widać że nasz szeryf nie ma tam wielu przyjaciół, z tz statego Piekoszowa nie było wielu żec by można że jednostki. Interesuje mnie jedna pani kiedyś wielki pszyjaciel dziś po przeciwnej stronie barykady czyżby kamdydowała?

ZZ
Gość
ZZ

Przepraszam że nie na temat:
Dzisiaj premier Morawiecki będzie w Sandomierzu.
Dyrektor szkoły w Brynicy zorganizował wycieczkę na „spotkanie z premierem” – przejazd za darmo!
Z tego co słyszałem to wyjazd 10-ta, powrót- 14-ta.
Czy pamiętacie takie przedstawienia z lat 80-tych i wcześniej?
Ciekawe ile by było ludzi gdyby PIS nie nazwoził sobie ludzi?
Czy w innych wioskach też zostały zorganizowane takie „wycieczki” za pieniądze podatników?

Lukasz
Gość
Lukasz

a wiesz dzieki komu to?

aaa
Gość
aaa

Jest pan radny,niech zainteresuje się tym tematem,kto sfinansował tą wycieczkę.ZZ masz rację w względzie lat 80 i wcześniejszych.

Anonim1
Gość
Anonim1

Jak zwykle ważny temat, tym razem o wodzie, został zakrzyczany bezensownymi i nieciekawymi komentarzami.
Ja nie mogę wziąć wolnego w każdej chwili dlatego
dziękuję tym co przyszli pod urząd gminy i próbowali coś zmienić.

czerepah
Gość
czerepah

Temat czystości wody ciągnie się już dość długo co świadczy o nieudolności UG. Nawet laik potrafi zdobyć informacje o przyczynach skażenia bakterią E-coli. Pochodzenie tych mikroorganizmów jest wiadome…… ludzkie lub zwierzęce. Lenistwo i brak pomysłu UG jest przytłaczające. Jeśli nie ma 100% kanalizacji to ZUK musi stworzyć niepodważalne cenowo warunki opróżniania wszystkich zbiorników bezodpływowych wraz z ich całkowitą kontrolą i ewidencją. Po „wyeliminowaniu” tego czynnika można się zająć biogazownią … wszak to ona rozlewa na łąki swoje „odpady” pochodzenia zwierzęcego które mogą być potencjalnie przyczyną skażenia. Stwierdzenie …. „mam związane ręce” ośmiesza i eliminuje zarządce gminy. Jeśli sam nie mam… Czytaj więcej »

czerepah
Gość
czerepah

Zawsze znajdzie się kanalia (nawet wiem kto) która w słusznej sprawie da minus. Podaj mi choć jeden przykład, jakie czynności zostały podjęte w celu wykrycia i wyeliminowania źródła zakażania wody tą bakterią. Mieszkańców gminy nie interesuje przedwczesne informowanie o zatruciu a potem odwołanie tego komunikatu. Społeczność oczekuje gwarancji czystej wody.

ZZ
Gość
ZZ

A co Ty dziecko fejzbuka jesteś, że się tak tymi minusami przejmujesz?
😉

Marek
Gość
Marek

Znajomość przepisów dot. dostarczania wody w ZUK-u jest dramatycznie mała.Co za tuman, bezmózgowiec, imbecyl do potęgi 16 wymyślił badanie wody nie przez PPIS „Sanepid” a przez Jars Sp. z o.o Legionowo filia Mysłowice i nie rozchodzi mi się o podwójne koszty tego badania a o 100% pewność,że już 11.08.2018 wiadomo było o skażeniu wody i do czasu decyzji PPIS w dn.13.08.2018 mieszkańcy spożywali wodę nie przydatną do spożycia.Podam kilka danych dostępnych na stronie ZUK-u.W dniu 08.08.2018 Jars Sp z o.o pobiera w próbkę wody do zleconego badania nr. próbki 3298/08/18 w ramach wewnętrznej kontroli jakości wody.Po badaniu dnia 11.08 w/w… Czytaj więcej »

czerepah
Gość
czerepah

Nigdy w tej gminie dobrze nie będzie jak ludzie kompetentni z szeroką wiedzą tematyczną będą poza stanowiskami decydującymi o jakości życia mieszkańców. Jesteś tego świetlanym przykładem. Ta gmina jest odzwierciedleniem całego poróżnionego kraju. Nawet patrząc na obecny skład RG i oceniając aktywność ich członków pewnie większość się zastanawia kto ich wybrał. W obecnym czasie przedwyborczym jest okazja zrobić coś w rodzaju prawyborów aby mieć orientację jak to się może skończyć. Pomoże to również aktywnym mieszkańcom przygotować nieatrakcyjne pytania na wiece wyborcze. Co ty na to PB?

Lukasz
Gość
Lukasz

w obecnej sytuacji probki powinny byc pobierane codziennie
jesi dobrze pamietam to na ostatniej sesji prezes ZUK mowil ze zarowno osoba pobierajaca probki jak i podmiot wykonujacy badania maja wszytskie niezbedne kwalifikacje, uprawnienia etc.

czerepah
Gość
czerepah

A może małe akwarium w ciągu wodnym oczyszczalni z bardzo wrażliwymi rybami. W kopalni szczury pierwsze wyczuwają metan.

Lukasz
Gość
Lukasz
Pli
Gość
Pli

A ja mam już dość wysłuchiwanie ludzi z otoczenia władzy, że gmina została uratowana od bankructwa. Wszędzie tylko takie argumenty, pożyczę rządową dostają wszystkie gminy alb po prostu ją likwidują jak jest bez perspektyw. Myślę, że 5 lat to dużo żeby coś zrobić z problemem wody czy innymi rzeczami. Gminna strona BIP mi wszystko wyjaśniła- „Oświadczenia majątkowe” , nikt tam od 2014 nie oszczędzał.

Ogloszenie
Gość
Ogloszenie

Chętnie zagłosuje na Nowego Wujka gminy Piekoszewo

Mieazkaniec
Gość
Mieazkaniec

Dyrektor szkoły z Berenicy, Wujek samo-zlo, oraz gość od Coca-Coli, to jedna banda, czekam na kandydata z doświadczeniem w samorządzie, zarzadzie spółki, lub osobę z głową na karku. Opieszalosc pracowników gminy mnie przeraza, sprawa która załatwiam trwa już prawie rok, gdy po 3 miesiącach poszedłem zapytać co z moim wnioskiem, pani odsunela szufladę i dziwnym trafem wniosek był na samej górze i właśnie miał być tego dnia rozpatrywany, przypadek? Nie sadze

czerepah
Gość
czerepah

Skażona woda może ale nie musi być powiązana ze smrodem na osiedlu o który już tu pisano. Dwa ciekawe linki.

https://www.senat.gov.pl/gfx/senat/pl/senatekspertyzy/2781/plik/oe_222_do_internetu.pdf

https://innpoland.pl/119711,smierdzi-polski-sztuczny-nos-znajdzie-zrodlo-smrodu

Skoro biogazownia nie smrodzi to może zainstaluje takie urządzenia?

wycieczka
Gość
wycieczka

Kto zapłacił za wycieczkę do Sandomierza na kongres z Morawieckim??!!! wycieczka za darmo żeby zrobić publike, super!!! za nasze pieniądze, gminne, które mogły by iść na wode lub inne inwestycje, ciekawe ile jeszcze takich „inicjatyw” za naszymi plecami jest organizowane przez rzad pisu

gosc
Gość
gosc

Musza sie pisie ludki wykazywac, jak za czasów pzpr

Lukasz
Gość
Lukasz

BP czy dyrektor szkoly ma obowiazek udzielic informacji publicznej na zasadach owioazujacych w ustawie?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę Państwa, Pan Józef Wijas ze Stowarzyszenia Natura prowadzi tak naprawdę samotną walkę o bezpieczeństwo zdrowotne Was wszystkich Mieszkańcy Gminy. Dajcie mu wsparcie, ponieważ istnieje uzasadniona obawa, że zostaną skażone dwa ostatnie czyste Nasze ujęcia wody pitnej. Nie przesypiajcie przyszłości swojej i swoich dzieci. Szczegóły tutaj http://piekoszow-natura.cba.pl/blog/ Mało Wam tego co się działo pod budynkiem Urzędu Gminy w zeszły piątek? Mało usłyszeliście co już się dzieje z dziećmi? Czego Wam jeszcze potrzeba? Masowych zgonów Naszych dzieci? Bo starszy organizm jakoś przetrwa. To dzieci mają chować swoich rodziców, a nie rodzice swoje dzieci!!!!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę Państwa, dotarła do mnie opowieść o zdarzeniu z czasów, gdy na tronie zamieniali się pewni bogowie Piekoszowa. Otóż padły słowa:” tylko uważoj żeby cie nie nagroł”. Chodziło o urzędowe dopilnowanie pewnej roboty publicznej. Zamiast słów: ..idż i dopilnuj roboty żeby była dobrze zrobiona i nie było uwag mieszkańćów….to padają słowa „tylko uważoj żeby cie nie nagroł”. Przekaz ten kieruję do tych, którzy są w stanie pojąc różnicę między tymi wersami. Od siebie dodam, że to właśnie z powodu takich postaw Nasza Gmina jest tak zdewastowana materialnie, finansowo oraz mentalnie. Pora zmienić myślenie proszę Szanownego Społeczeństwa Naszej Gminy. Pora Najwyższa!!!!

En
Gość
En

Dzisiaj w Piekoszowie znowu smierdzi. No zwymiotowac idzie. Co za los!!!!

Ryszard
Gość
Ryszard

Panie Milicjancie na emeryturze.. fajna akcja przed wyborami, ale dla równowagi nagraj Pan filmiki co się dzieje w nocy na polach w gminie z gnojowicą wożoną traktorami.

Rob
Gość
Rob

O jakiej równowadze mówisz? Chyba jednak jesteś jednym z „tych, którzy są w stanie pojąc różnicę między tymi wersami” z wpisu Pawła, który komentujesz. Gdyby nie „nagrywanie” przez Pawła rożnych zdarzeń (również posiedzeń Rady Gminy)to nikt, z tych co są zainteresowani by nie wiedział by co mówią i jak się zachowują ludzie w gminie „mający władzę”. Gdybym ja nie zdał relacji ze spotkania w Brynicy z Wójtem to zostało by to tylko wśród garstki mieszkańców uczestniczących w spotkaniu. Prosiłem o pisemne sprawozdanie ze spotkania. I co? I NIC. Nie ma, bo po co informować ludzi, niech żyją w niewiedzy i… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Ryszardzie, nie mam do tego niestety upoważnienia społecznego. A jeśli będę miał, to niekoniecznie muszę biegać po nocach z kamerą, bo to można na spokojnie urzędowo załatwić w biały dzień.

Nie wiem czy wypada?
Gość
Nie wiem czy wypada?

Ja znowu nie na temat:
W Brynicy chodzi pogłoska o bestialskim zabójstwie w okolicach cmentarza w Piekoszowie. Niestety nigdzie nie ma żadnych oficjalnych wiadomości. Czy ktoś coś o tym wie? Czy może jest to tylko plotka?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę Państwa, Wy nie plotkami się zajmujcie tylko swoją przyszłością w tej gminie. Mamy niezwykle istotny okres który będzie rzutował na nasze najbliższe pięć lat.

ZZ
Gość
ZZ

Małych dzieci nie masz, a sam się chyba oprychów nie boisz więc może dla Ciebie to tylko nieważna plotka.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Wystarczy w takiej sytuacji zadzwonić na numer alarmowy, przedstawić się i zapytać czy są jakieś powody do obaw. Wszystko w temacie. Po co to uczestniczyć w rozprzestrzenianiu się plot ?

ZZ
Gość
ZZ

Czyli plotka – dzięki za odpowiedź!

Lidka
Gość
Lidka

Nie wypada. Do spraw różnych jest osobny temat.

ZZ
Gość
ZZ

Niestety w tamtym temacie nie da się już normalnie nawigować.
Już kilka razy apelowałem o nowy śmietnik.

Bc
Gość
Bc

Jak tu mają dbać o wodę skoro o własne interesy nie potrafią.

6

Piekoszów
,
um kielce
,
PiS Kielce
,
powiat kielecki
Dariusz Kozak, przewodniczący kieleckiej rady miasta, przez kilkanaście miesięcy zasiadał w radzie nadzorczej Zakładu Usług Komunalnych w Piekoszowie, choć zapomniano mu przedłużyć kadencji. – Przeoczenie – uważa gmina. Czy będą konsekwencje?

ZZ
Gość
ZZ

Jeżeli nie miał umowy, to w takim będzie musiał oddać zarobione z tego tytułu pieniądze?

Lukasz
Gość
Lukasz

ze wzgledu na to iz gmina nasza rozsawiona zostala rzez jednego z jej mieszkancow to tez pewnie i wielu zagranicznych odwiedza strone

https://www.youtube.com/watch?v=5GYB0GOABqs

Kx
Gość
Kx

Proszę wejdzcie na stronę nasze Kielce , opisują o odpadach na ul. Krakowskiej , która należy do byłego wójta. Opisują ,że jest jeszcze wspólnikiem kilku firm śmieciowych? Dlatego ten biznes u nas tak kwitnie!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Kx, poruszyliśmy ten temat pod innym artykułem dwa dni temu. Ale i tak nikogo w zasadzie nie wzrusza. Proszę kpię wpisów: 4 września 2018 06:49 Hg Gość Hg Scyzoryk się otwiera. Polecam zawiera rewelacje z udziałem byłego wójta naszej gminy. Nie ma się co dziwić ż nasza gmina śmieciami słynie. 3-1 ODPOWIEDZ3 września 2018 22:43 Paweł Arabasz Gość Paweł Arabasz Uściślij HG, bo czyżbyś miał na myśli to co znaleziono na terenie Agromy? Tykająca bomba ekologiczna? 2-3 ODPOWIEDZ4 września 2018 08:09 PB Autor PB https://www.facebook.com/ScyzorykSieOtwiera/posts/2189789527971736?__xts__%5B0%5D=68.ARCtPN0_WS7hc2nK7FcctkCx1_WkDlg4G-a-BHA2wOj8NLwxr5A_rnMEWzJrsTUI1fbAsTLS8iPkGyUUtGsU7gW7_hKKvrBxYXvpV8EF1RTEdV9XnGEJ_TgZNn_Zbvk0cdfeBYalzynP2JWgueq42nm74cvM632L3aMReOR7naCljELlJg29nA&__tn__=-R 20 ODPOWIEDZ4 września 2018 08:15 Paweł Arabasz Gość Paweł Arabasz Wszystko w temacie. A w… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

PA – specjalista od kopiowania, dublowania i lania wody 😉

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę Państwa, zainteresujcie się, dlaczego w Waszych kranach pojawiła się woda z zapachem chloru.

Lukasz
Gość
Lukasz

w Morawicy i Miedzianej górze woda juz skazona ciekawe kiedy u nas

Zajączków
Gość
Zajączków

Od kilku dni połowa mojej rodziny ma bóle brzucha. Mieszkamy w Zajączkowie. Czy ktoś z was ma podobne dolegliwości?

Hg
Gość
Hg

Skażenie wody z ujęcia w Miedziance i tylko patrzeć ja cola zawita do Piekoszowa.