Teresa Jakubowska i Zbigniew Piątek w drugiej turze. Na kogo zagłosujesz? [PRAWYBORY]

We wczorajszych wyborach na stanowisko wójta gminy Piekoszów żaden z kandydatów nie zdobył przynajmniej 50% głosów. W związku z tym w drugiej turze wybierzemy wójta spośród dwójki kandydatów, którzy zdobyli największą liczbę głosów.

Przygotowałem ankietę-prawybory, w której możecie określić, na kogo zamierzacie głosować. Ankieta trwa do północy 2 listopada, czyli do początku ciszy wyborczej. Zapraszam do (pra)głosowania 🙂

Na kogo zagłosujesz 4 listopada w II turze wyborów wójta gminy Piekoszów?

  • Teresa Jakubowska (44%, 124 głosów)
  • nie pójdę na wybory (33%, 94 głosów)
  • Zbigniew Piątek (24%, 67 głosów)

Wszystkich głosujących: 285

Loading ... Loading ...

159
Dodaj komentarz

avatar
27 Comment threads
132 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
120 Comment authors
AleksanderJeden z wieluZZazKx Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Przejrzałem wyniki głosowania na wójtów, i wychodzi na to, że Panu Gawłowi zabrakło bardzo niewiele głosów, aby to właśnie on zmierzył się z urzędującym wójtem. Panie Michale Gaweł, gdyby był Pan szczery i naturalny to właśnie Pan by uczestniczył w dogrywce, która w obecnej sytuacji nie jest tak znów oczywista dla jednego z kandydatów.

Gość
Gość
Gość

Dobrze ,że Twój suweren nie zrobił Cię radnym. Suweren jest mądry. Możliwość mówienia o suwerenie przepadła Panu bezpowrotnie Panie Arabasz.

Anonim 2
Gość
Anonim 2

P.Pawle pochwal się ile głosów dostałeś

Lukasz
Gość
Lukasz

https://www.youtube.com/watch?v=gGPLlR9qGoI podejrzewam ze sesje naszej rady mogly by tak wygladac gdzyby babcia miala wasy

Damian
Gość
Damian

Z czego Pan wnosi o nienaturalności i nieszczerości p. Michała?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Z moich subiektywnych odczuć oraz tak podpowiada mi mój instynkt. Opinie ludzi którzy mnie w tym utwierdzają nie mają dla mnie znaczenia, ja polegam na własnej ocenie Panie Damianie. Wg mnie Przefarbowane PO pod postacią Procivitasu wykonało zwykły skok na władze i pieniądze gminne. Ale oczywiście mają do tego pełne prawo. Tyle, że My wyborcy mamy prawo się temu przeciwstawić, co też się stało.

Zapomniałem
Gość
Zapomniałem

Pójdź kiedyś do jego PUPu to się przekonasz jaki jest p. Michał. Jak masz obraz przed sobą takiego typowego, aroganckiego urzędnika który ma Cie gdzieś to właśnie tak ja sobie go wyobrażam. Merytorycznie dobrze gada i gdybym nie słyszał o nim jak traktuje ludzi w swoim PUPie też bym chętnie oddał na niego głos. Na swoja wizytówkę pracuje się całe życie nie tylko przed wyborami.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Jak widać napierdalanka na personalnie identyfikowalną osobę jest w cenie. Od razu 11 plusów. Nieważne czy to prawda czy nieprawda, ale jak ktoś źle o drugim pisze to od razu jest nagradzany. Chorzy ludzie!!!!

Zapomniałem
Gość
Zapomniałem

Chyba po to właśnie istnieje PB żeby dzielić się informacjami. Tym bardziej ze p. Michal startowal na wojta naszej gminy. Ja podałem tylko przypuszczenia czemu p. Michał uzyskał tak mało głosów z tak dobra kampanią. Sądząc po ilości plusów ktoś się też o tym przekonał podobnie jak ja. Panie Pawle nikt nie jest idealny. Sądzę że p. Michał byłby dobrym kandydatem tylko nad wizerunkiem musi popracować. Ma szansę, bo pewnie wiele osób z naszej gminy go odwiedza w PUP-ie. Pomoc tylko przy rozdawaniu jabłek nic nie da, gmina jest mała, więc większość i tak się rozchodzi gadaniem sąsiadów.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Blogowiczu Zamomniałem, pełna zgoda moja do tego co w tym wpisie napisałeś. Może ja powiem dlaczego nie zagłosowałem na Pana Gawła, niech sobie to może uwzględni w następnej kampanii. Otóż pojawił się on nagle tuż przed wyborami, w garniaczku, wylizany, wyperfumowany, wypacykowany i …powiedział ” Głosujta” na mnie bo ja tak chcę!!!!Zniechęcił mnie bardzo nagraniem ze studia gdzie przygotowywał materiał….jak ogłupić ludzi. Odkrył narzędzie jakim chciał nas przerobić do siebie. Użył sztucznej reżyserki narzędzia psychospołecznego, zamiast uczciwie stawać przed ludźmi i mówić jak jest. Ponadto ogromnie uraził mnie swoim bardzo podłym i nieszczerym w moim odbiorze gestem w postaci zawieszenie… Czytaj więcej »

Gienek
Gość
Gienek

Panie Arabasz skąd takie informacje o tylu aferach w PO, jeśli tak to może Pan wskaże z nazwiska osoby skazane za te afery. Wszystkie rozumy Pan pozjadał, a jakoś społeczeństwo Piekoszowa tego nie zauważa. Proszę przemyśleć swoje postępowanie a nie pouczać Pana Gawła.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Blogowiczu Gienek, ja podawałem tutaj link do artykułu gdzie są one opisane. Zresztą łatwo samemu sobie odnaleźć. A swojemu postępowaniu nie mam nic do zarzucenia 🙂

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A i jeszcze jedno chcę napisać, a mianowicie chcę tutaj podziękować Panu nowemu radnemu Piotrowi Bąkowi z Jaworzni za jego deklarację jaką mi złożył w czasie tego procesu http://blog.piekoszow.eu/2015/03/wojt-zbigniew-piatek-pozwal-do-sadu-mieszkanca-naszej-gminy.html że pójdzie do sądu jako świadek w jednym z wątków oskarżenia. Nie został przesłuchany, bo oskarżenie zostało wycofane, ale jego Postawę będę pamiętał. Panie Bąk, Pana będę wspierał jako radnego tej kadencji. Bo w Panu jest Człowiek a nie bydle.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Widocznie napisał to, co inni czuli ale bali się powiedzieć…

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Blogowicze Gość Anonim2 i inni mi nienawistni ludzie, posłuchajcie uważnie mnie, aczkolwiek i tak jestem świadom, że nie zrozumiecie w dużym stopniu tego co poniżej napiszę. Ja nie jestem chorym na władzę człowiekiem, nie jestem tez chytry na pieniądze ( dietę radnego). Ja bycie radnym rozumiem jako wyższą formę posłannictwa społecznego, a nie lokowanie się tam w celach materialnych czy zaspakajania wybujałego ego. Dokonując wyboru kandydowania na radnego, jako pierwszorzędny cel a wręcz nawet i warunek współpracy z wyborcami których zamierzałem reprezentować było moje nastawienie na coś co bym nazwał Mądrość Społeczna, Świadomość Samorządowa. Niestety nie stać mnie było na… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Przepraszam za pomyłkę w powyższym moim wpisie, chodzi mi oczywiście o Pana Józefa Wijasa ze Stowarzyszenia Natura, a nie o Jerzego Wijasa byłego Prezesa Menadżera ZUK dostarczajacego obecnie skażona wodę, a ostatnio znanego jako kandydat na wójta.

ZZ
Gość
ZZ

Chwilowo 53% tych co zaglądają na bloga wybrałoby Jakubowską.
Co z tego, jak i tak wygra Piątek 😉
Wysportowany i dobrze wygląda – 90 % niewiast zagłosuje na niego!

Ela
Gość
Ela

Chyba Pan robi sobie żarty czy nie ma przystojniejszych mężczyzn na świecie niż skóra i kości

Barbara
Gość
Barbara

jest przystojniejszy, Pan Paweł Arabasz, gość na którego z przyjemnością się patrzy i słucha. Kobiety lubią na niego patrzec.

ZZ
Gość
ZZ

Patrz dalej!
Należysz prawdopodobnie do pozostałych 10%

Gal Anonim z Piekoszowa
Gość
Gal Anonim z Piekoszowa

Teraz piłka po stronie P.Jakubowskiej, ma 2 tyg żeby przekonać ludzi do siebie, nie tych którzy nie pójdą bo oni akurat sprzyjają konkurencji, tylko tych co głosowali na innych. Jeśli chcemy zmiany to My musimy ta zmianę sami dokonać, a tylko czas pokaże czy będzie to dobry wybór. Dla tych co pasuje jak jest teraz to niech sobie kupią chrupki w biedrze, zrobia herbatkę z pysznej wody a potem na spa zaczerpnąć świeżego powietrza, bo przecież nasza gmina taka piękna, taka amerykańska…Pani Jakubowsko czekamy na konkrety..

ZZ
Gość
ZZ

Nie zgadzam się „Galu” – jeżeli chce wygrać, to musi właśnie powalczyć o głosy tych co nie poszli do urny. Nie wydaje mi się, żeby ktoś kto głosował na Piątka, to teraz zmieni zdanie. Głosy od konkurencji to trochę za mało!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Głupota, tępota, zaślepienie, podatność na indoktrynację, zapyzialstwo, brak rozumienia sytuacji doprowadziły Nas do najbardziej niekorzystnej sytuacji w historii Naszej Gminy. Mamy dwa wyjścia i obydwa są niestety złe a nawet tragiczne przyszłościowo. Jeśli wygra Pan Piątek, to przy 10 osobowej grupie swoich radnych w Radzie Gminy , przed czym wielokrotnie ostrzegałem, czeka nas 5 lat dyktatury ludzi którzy z nikim i niczym nie będą się liczyć. Zniszczą gminę a następnie samych siebie, bo nie łudźmy się, oni i sobie do gardeł skoczą. Pan Piątek oczywiście jak niesie wieść gminna a której nie zaprzeczył, po prostu wyniesie się wtedy z tej… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

przedterminowe wybory w gm Piekoszów sie odbeda ale nie beda one spowodowane wynikiem referendum
niby skad ta biedna gmina ma wziac na nie pieniadze???

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Na tym celowo podzielonym i skłóconym społeczeństwie zyskują firmy uznawane za szkodliwie oddziałujące na Nasze Środowisko a tym samym na Nasze zdrowie!!! Kiedy Wy ludzie zmądrzejecie?????

Anonim 2
Gość
Anonim 2

Przestań się nad sobą użalać społeczeństwo nie chciało twoich pomidorów ekologicznych nie chce też ciebie w przestrzeni spolecznej, podziękowało też innym krzykaczom.bo ile można słuchać jednego i tego samego o cieku babia,rurce o średnicy jakiejś tam,azotanach i gazach których niema.tak że wyluzuj Pawle z tymi swoimi tragizmami daj ludziom żyć.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

O tym co zrobi Paweł Arabasz decyduje Paweł Arabasz 🙂 Czy to zrozumiałe Anonimie2 ?

Andrzej
Gość
Andrzej

Radny Chuk też bez kampani tylko tyle co w gazetce pisu

Gość na Forum
Gość
Gość na Forum

Kiedy wszyscy zrozumieją, że jeśli w danej jednostce czasu na danym obszarze jest więcej zwoleników jednych a nie drugich to Ci pierwsi w demokracji wygrywają?! To takie proste….Przestańmy się obrażać na rzeczywistość. Takie są reguły demokracji o której marzyli nasi ojcowie..A w naszej Polsce z każdej strony narzekania na demokrację i przezywanie tych co myślą inaczej „nieukami, zacofanymi, głupimi” itp Przykłady: W takiej Łodzi Zdanowska wygrała to Pis grozi, że ją „wygasi”, w takim Piekoszowie Piątek wygrał to ludzie głupi, w Kielcach Wenta „co to będzie”, w województwie PIS to „koniec świata”. Dlaczego? BO JA TAK MYŚLĘ i MOJA RACJA… Czytaj więcej »

Bc
Gość
Bc

Radny Chuck to chodził po cztery razy do każdego domu i się prosił żeby dotrwać do emerytury czyli jeszcze jedną kadencję i nie rozumiem dlaczego ktoś pisze że nie robił kampanii chyba jest nie poinformowany

Piotrek
Gość
Piotrek

Paweł Arabasz
głosowałem na Cb i nie uważam tego za głoś stracony.
Proszę tylko – nie „gotuj się” tak w necie, bo o to chodzi w niektórych wpisach, żebyś się poddał.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Blogowiczu Piotrek, bardzo Ci dziękuję za zaufanie i za oddany na mnie głos, ale pragnę Ciebie zapewnić, że nie ma we mnie czegoś takiego jak gotowanie się 🙂 Przez ostanie lata dzięki kilkunastu nienawistnych mi ludzi tu na PB nabrałem ogromnej odporności psychicznej :). Wręcz im tutaj za to dziękuję 🙂 . Dziś na chłodno i z ogromna powściągliwością oceniam realia Naszej Gminy. Krótko mówiąc blogowiczu Piotrek, jest OK 🙂 Jestem gotów cały czas do dalszego działania na rzecz dobra Naszej Gminy 🙂 .

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Tylko Nasza Gmina nie jest gotowa na Ciebie…

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

W tym względzie Mieszkańcu jest tak, że ja to cząstka Naszej Gminy i to ja będę decydował co będę robił 🙂

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Ależ proszę decydować i robić, skoro jest Pan gotów..napisałem tylko że Gmina nie jest gotowa na Pana. Pozdrawiam

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Pozdrawiam również 🙂

Lukasz
Gość
Lukasz

smiem twierdzic cos odwrotnego z kazdego Twego wpisu sieje sie nienawisc i leci jad w stosunku do innych wspolmieszkancow z dzisiejszych wpisow wrecz wyczuwam gorycz

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Dzięki rankingowi który Pan Blog zamieścił wreszcie widać ilu ludzi tutaj zagląda na Piekoszów Blog. Na ten moment jest 123 głosujących. Nasuwa się pytanie, dlaczego oni nie uczestniczą tutaj w kreowaniu rzeczywistości? Dlaczego tu zaglądają i milczą? Czego tu szukają? Konfitur? Dlaczego tyle osób jest biernych wobec tego co się dzieje w Naszej Gminie?

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Panie Pawle,

los naszej małej ojczyzny jest zapewne mi jak i wielu innym czytelnikom kompletnie nieobojętny. Czytam tego bloga od jego początków i wtedy starałem się udzielać. Natomiast od dłuższego już czasu kompletnie nie mam ochoty przeglądać komentarzy, w których krytyka (w większości kompletnie niekonstruktywna) dominuje w wypowiedziach komentatorów. Jeszcze bardziej razi mnie wielowątkowość. W temacie wpisu pojawia się jeden temat, a komentarze do niego dotyczą zgoła odmiennych wydarzeń, kompletnie niepowiązanych ze sobą. Niestety, ale w moim wypadku i zapewne innych obserwatorów, ciężko odnosić się do kwestii poruszanych, dlatego ograniczamy się do minimum.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Rozumiem Pana. Tyle że jedni nazwają to wielowątkowością, natomiast inni wielorakim podejściem do zagadnienia :). Ale faky faktem, że wielokrotnie główny temat był zakrakiwany przez grupę kilkunastu usłużnych władzy klakierów. A ma Pan jakiś pomysł żeby tą sytuację uzdrowić? 🙂

Lukasz
Gość
Lukasz

na 53 komentrze w tym watku ktorego temat przewodni to „prawybory” a bardziej wykazanie „plusow” i ” minusow” obojga kandydatow az 17 jest tylko Twoich w ktorych roztrzasasz swoja przegrana, rozliczasz nieudana kampanie wydawalo by sie glownego konkurenta, i odgrzewasz kotleta pt „wojt wytoczyl proces…” czlowieku swiat idzie do przodu nie zatrzyma sie tylko dlatego ze Pawel Arabasz nie zostal radnym
w styczniu mozesz kandydowac na soltysa a zapewne za 2 lata wojta

ZZ
Gość
ZZ

Co to jest 123 głosujących?
Pewnie niektórzy jeszcze głosowali z komórki, laptopa, tableta i z pracy! (ja tylko 2 razy!)

Lukasz
Gość
Lukasz

ja mam 3 centra handlowe a w nich wifi free
ale to jest nie przemyslane bo jesli w jednym domy sa 3 osoby i jedna glosuje na kandydata X druga na Y a trzecia nie idzie wg na wybory, maja jedno lacze internetowe to moga oddac tylko jeden glos nie wewszystkich domach panuje taka dyscyplina jak w domach resortowych dzieci

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A to dlatego blogowiczu Lukasz ciągle przy swoich wypisywanych głupotach zaraz były trzy plusy? Po prostu sam sobie je dawałeś.

Lukasz
Gość
Lukasz

ale Ci te plusy mierzwia

ZZ
Gość
ZZ

Bredzisz!
Ja czesto daje plusa Lukaszowi!

Bc
Gość
Bc

Ciekawi nauczycieli i rodziców która to osoba z wyrokiem pracuje w szkole? Zwolnić natychmiast a wcześniej podać do publicznej woadomości. Rodzice mają prawo wiedzieć kto taki uczy nssze dzieci.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Zwolnić to należy wszystkich tych co to kryją.

Bc
Gość
Bc

Oj tak tak

Aleksander
Gość
Aleksander

Bc mamy teraz nowych radnych, w tym dwie nauczycielki z Piekoszowa. Może nowi radni rozwieją wątpliwości nauczycieli i rodziców? Może to dobry nauczyciel, a wyrok nie ma wpływu na wykonywanie zawodu nauczyciela?

Bc
Gość
Bc

Może i nie ma wpływu ale zasady są jasne. Przestępstwo popełnione umuślnie.

Aleksander
Gość
Aleksander

Bc za jakie przestępstwo został skazany ten nauczyciel?

GOŚĆ
Gość
GOŚĆ

Nie którym kandydatom wybory pokazały gdzie jest ich miejsce w szeregu. Można powiedzieć że politycznie są skończeni. Powinni się zająć teraz tym w czym są najlepsi…..

Gość
Gość
Gość

Jest tyle innych nicków. I po co używasz łudząco podobnego do mojego. Caps Lock w necie nie używa się .

Gosc
Gość
Gosc

Chyba Piątek zaliczył strzał w stopę. Mam nadzieję, iż nie powstanie kolejna fabryka smrodu w gminie. http://www.piekoszow.pl/asp/pl_start.asp?xtyp=14&xmenu=0&schemat=&menu=72&dzialy=72&typ=13&akcja=artykul&artykul=2350

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Żeby to zrozumieć należy zapoznać się zarówno z tym pismem powyżej który Gosc zamieściłeś jak i z pismem zamieszczonym na Blogu Natura. Bo teraz to tak wygląda jakby to wójt Piątek odniósł sukces, a to nieprawda, bo całkiem kto inny wywalczył te ograniczenia. Przy okazji odniosę się tutaj do tych którzy czytając mnie zachwalającego Blog Natura i Józefa Wijasa drwią sobie pod nosem ze mnie za to, to powiem tak, że ja też nie rozumiem dlaczego Pan Józef Wijas obrobił mi tyłek na kilka dni przed wyborami, pomimo , że człowieka tego bardzo popierałem tutaj na Piekoszów Blog, niemniej ja… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ta fabryka smrodu to już powstała i działa, kwestią jest tylko jakie ograniczenia w jej funkcjonowaniu uda się wywalczyć. Na pewno jest już wyczuwalny smród wokół niej. Kto tamtędy przejeżdża to wie. Będziemy sobie niedługo rankingi robić, koło której fabryki bardziej śmierdziało na daną chwilę. Lud potrzebuje igrzysk, więc będzie miał rozrywkę.

nik
Gość
nik

A ja tak myślę, że obecny włodarz powinien wziąć na klatę rozliczenie tego co zrobił w ostatnich latach. Wtedy wyjdzie Jego sprawność jako Wójta i ojca sukcesu w postaci oddłużenia gminy. Choć kontr kandydatka była by ciekawym eksperymentem.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

I właśnie we wpisie blogowicza nik jest pies pogrzebany, a inaczej mówiąc sedno upadku tej gminy. Czy Wy jesteście aż tak naiwni licząc że ten czy inny sam się przed Wami rozliczy? On nie jest taki głupi, bo on pije wodę spoza gminy i dzięki temu jeszcze…myśli. To My Społeczeństwo powinniśmy ich rozliczać, a tego własnie nie robimy pozwalając dalej robić się w konia.

kronikasz
Gość
kronikasz

Mów za siebie.My.Ja nie jestem twoim My.

Zapomniałem
Gość
Zapomniałem

Kim jest w ogóle p. Teresa Jakubowska? Jakie ma plany na naszą gminę?

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

A może niech nam to powiedzą ci którzy głosowali na Panią Jakubowską. No bo chyba wiedzieli na kogo i za czym ( wizja, kierunki rozwoju gminy) głosowali. To oni też powinni przekonać wyborców do własnych przekonań wyrażonych poprzez głos na tą kandydatkę. Bo jak na razie tutaj na PB to tylko niejaki Kx przedstawił jej walory, a mianowicie takie, że jest kobietą i że może pora na kobietę wójta. Bo ja wiem jedno, kobieta jest zszokowana zaistniałą sytuacją i ma wielkie wątpliwości czy podoła. Wcale się nie zdziwię jak wycofa się przed wyborami lub po paru miesiącach jak połapie się… Czytaj więcej »

gosc
Gość
gosc

Nie badz nieproszonym rzecznikiem

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Słuchaj no gościu, robisz brud koło tej Pani. Gdybym był na jej miejscu, to Ciebie pierwszego bym pogonił z kręgu jej zazdrosnych doradców. Już się gryziecie o pierwszeństwo wpływania na nią. My tutaj nie jesteśmy przeciwko tej Pani, grzecznie prosimy tylko o to, abyśmy mogli się o n niej coś dowiedzieć, oprócz tego, że jest kobietą i uśmiecha się na plakatach. Przed wyborami grzecznie prosił Ciebie o parę słów blogowicz czerepah, prosiłem ja, ale Ty gościu po prostu drwisz sobie z nas wyborców. Robisz złą robotę Pani Jakubowskiej. Utopicie tą kobietę w swojej przyziemnej małostkowości.

Gosc
Gość
Gosc

Dobrodzieju a kto pisze bzdety, że jest zszokowaną? Guzik na jej temat wiesz i akurat w tym przypadku niech tak zostanie.

czerepah
Gość
czerepah

Gość …..W gminie potrzebny jest menadżer który wykorzysta posiadane środki + pozyskane fundusze na rozwój w szerokim słowa znaczeniu. Osoba która zawodowo pomaga ludziom wykorzystując posiadany budżet może temu zadaniu nie podołać. Nic o niej nie wiemy. Niech ci się nie wydaje że chodzi tylko o zdetronizowanie Zbyszka. Tak się chyba kiedyś wyraziłeś.

ZZ
Gość
ZZ

Czy „Paweł Arabasz – Gmina Moja Ojczyzna” i „Paweł Arabasz” to ta sama osoba?

nik
Gość
nik

Może przydała by się jakaś debata gdzie kandydaci mogli by się zaprezentować, wzajemnie zadać pytania, odpowiedzieć ?

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Spojrzałem w ranking, głównie we wskaźnik zamiaru uczestnictwa w wyborach i powiem tak, że trochę mi się to nie podoba. Bo albo te deklarowane 40% jest próbą zmanipulowania wyborców aby nie poszli a wtedy spokojnie utrwalą wynik Zbigniewa Piątka, albo jeśli jest to autentyczne wyrażenie swojej woli to jestem wysoce zaniepokojony postawą wyborcow – mieszkańców gminy.

Xxxxx
Gość
Xxxxx

Czy to prawda ze Krakowiak juz jest przyjety znow do ZUK??? Juz wojt zmienil zdanie? Jyz dba o czystość wody właściwie??? Czy Piatek tak pewny wygranej ze nawet nie próbuje stwarzać pozorow??

Jakoś
Gość
Jakoś

Żadne nazwisko nie zastąpi inwestycji. A także wiedzy i doświadczenia, czy ktoś jeszcze na to patrzy zatrudniając nowych pracowników?

Lukasz
Gość
Lukasz
Mik
Gość
Mik

No to jest wójt 😊

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Czekają nas podwyżki za prąd, za gaz, zapłacimy podatek od nieruchomości rzędu kilku kilkunastu tysięcy zł , podrożeją wszystkie produkty a Wy głupcy nadal bawicie się w niszczenie ludzi którzy walczą o normalność dla Was. Notable polityczni przetrwają, normalni ludzie nie dadzą rady. Tych co się załamią dobiją GOPSowską trucizną w puszkach. Ale i tak się głupcy nie obudzą. Otwórzcie oczy, spójrzcie szerzej poza swój czubek nosa Ludzie.

ktos
Gość
ktos

Hallo, przeciez jestes zwolennikiem obecnego wojta, PISowskiego. O co Ci chodzi?

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Słuchaj no ktosiu, ja wyraźnie pisałem tu wielokrotnie, że jako mieszkaniec wyborca widziałem Pana Piątka nadal na tym stanowisku ze względu na to, że potrzebna Nam jest ciągłość administrowania gminą. On jest już wdrożony w to co się dzieje. Nowa Rada Gminy miała by bardzo dużo pytań, a nowy wójt nie podoła tym pytaniom, bo zanim się wdroży we wszystko to miną lata. Ponadto Naszej Gminy nie stać na instalowanie nowej ekipy politycznej czy też towarzysko biznesowej. Apelowałem jednak, żeby wyciąć wyborczo w pień jego ludzi w komitecie. Liczyłem, że społeczeństwo wybierze sobie apolitycznych, niezależnych radnych do Rady Gminy którzy… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

Te podwyzki to min dzieki Tobie

Aleksander
Gość
Aleksander

Paweł Arabasz – Gmina Moja Ojczyzna
Czy Piątek jest wdrożony? Mam wątpliwości, może je rozwiejesz? A nowa Rada Gminy nie będzie miała pytań, gdyż „Lider” powie jak maja głosować. Aby pytać to trzeba być z innej opcji niż Piątek.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Panie Aleksandrze, mój pogląd przed wyborami jako mieszkańca tej gminy na najbliższe 5 lat wyraźnie określiłem w moich wpisach wcześniejszych. Kto nie zrozumiał to i niech już na ten moment nie pyta, bo jest to już przysłowiowa musztarda po obiedzie. Żadnych wątpliwości ja nie będę rozwiewał, przyszłość je rozwieje.

Aleksander
Gość
Aleksander

Panie Pawle wiem, że 5 lat szybko przeminie, lecz czy w tych latach nastąpi rozwój gminy? Czy będzie dalej trwał marazm? Ciągły smród z Biogazowi. Dziś wieczorem fetor jest okropny – zapach rozkładającego mięsa. Bardzo często skażona woda do spożycia. Poza tym istnieją też inne realne zagrożenia. I jak tu dalej żyć?

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Panie Aleksandrze, nie będzie żadnego rozwoju gminy. Przewiduję grę w białych rękawiczkach przy wyprowadzaniu Naszych gminnych pieniędzy w kieszenie wybrańców. Gawiedzi sypną kilka łopat wysiewki na drogi żeby się gawiedź zamknęła, a w międzyczasie zadłużą gminę po cichutku tak, że nasze wnuki tego jeszcze nie spłacą. Zanim obecni wyborcy przeczytają o przekrętach gospodarczych swoich wybrańców na wielką skalę to minie trochę czasu, a z gminy będzie ruina którą znów przejmie komisarz. I znów pojawi się ktoś, kto będzie …..spłacał długi poprzednika. Dobrze mówi prezydent Polski na uchodźctwie Jan Potocki, że jesteśmy ślepym narodem. I nawet to sensownie uzasadnia.

Lukasz
Gość
Lukasz

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze???

kronikasz
Gość
kronikasz

Nie wyzywaj Suwerena arabaszu.Podobno nie prowadziłeś kampanii.Mylisz się.Przez kilka lat ubliżałeś tutaj na blogu każdemu kto miał inne zdanie jak twoje.Głupcy?Czyli ty mądry a reszta głupia?Wyzywaj dalej.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Widzę, że dzielny strażak kronikasz i jego otoczenie znaleźli sposób na przypodobanie się nowej sile w gminie poprzez opluwanie mnie tutaj na Piekoszów Blogu. Wymyśl coś sensownego kronikasz, bo póki co to te debilne Twoje wpisy bez ładu składu i merytorycznej treści wyrządzają szkody Ochotniczej Straży Pożarnej. A może wylewasz swoją frustrację, że pożary przestały wybuchać? Niestety musicie zapomnieć, że wróci to Eldorado które mieliście za Dąbrowy. Nie wróci, bo w kasie nie ma pieniędzy. Ponadto liczcie się z tym, ze trzeba się będzie jednak rozliczyć z tych 765 000zł na które brak pokrycia. Nie wydaje mi się, aby nowa… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Paweł to się niezmieni i tak do usranej …

kronikasz
Gość
kronikasz

Stanowczo za dlugo myślałeś , milicjancie.

kronikasz
Gość
kronikasz

Naucz się odmieniać przez przypadki.Milicjancie.Eldorado to ty masz w dwóch miejscach.We łbie i na podwórku.Gmina? Dąbrowa?Nagrane?Zapisane?Człowieku.Rozmnażasz.Jesteś mistrzem rozmnażania .Teraz uwaga!!!!!!!IOd czego zaczyna swój wpis arabasz??????Uwaga!!!!!!!!Uważa , że ja go opluwam.Skopiuj i wklej.

Lukasz
Gość
Lukasz

Arabasza nie opluwa tylko 123 osoby

Lukasz
Gość
Lukasz

no to dalej spoleczniu walcz odbieraj rozliczaj a nie wyplyniesz na 2 miesiace przed wyborami i powiesz „głosujta na mnie bo jo zech chcioł byc radnym” pokaz na co Cie stac poki co nic Ci nie zawdzieczamy

ela
Gość
ela

kto ma się rozliczyć i z czego,co to za pieniądze

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony

Leki przestały działać..

ZZ
Gość
ZZ

Dobrze piszesz – czekają nas – czyli wszystkich, więc nie widzę problemu. Jeżeli wszyscy będziemy płacić więcej, to i automatycznie będziemy zarabiać więcej, bo za mniej nikomu się już nie będzie chciało/opłacało.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Bzdury człowieku piszesz. To jest metoda rządzących aby wyludniać Polskę migracją zarobkową. W to miejsce sprowadza się Ukraińców, którzy nasycą sobą nasz kraj do tego stopnia, że na dany znak sięgną po nasz majątek. Zbiegnie się to z żądaniami banków o spłatę kredytów pozaciąganych na co sie tylko dało. Ja wiem, że nie uwierzycie w to co ja teraz piszę, bo to takie „brzydkie”, ale czas pokaże swoje. Nie dotarło do was powiedzenie człowieka urabiającego polską opinię publiczna cyt..a Polaków załatwimy Ukraińcami..? Bedzie im bardzo łatwo to zrobić w tak podzielonym społeczeństwie. Dlatego tak bardzo staram się walczyć o zgodę,… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

przeciez to min. dzieki Twojej skromnej osobie

ZZ
Gość
ZZ

Ciekawy jestem po jaki to Twój majątek mają sięgać ci Ukraińcy? Nawet gdybyś im dawał to pewnie by nie wzięli!
A Ukraińców to ja traktuję tak samo dobrze, jak mnie potraktowali niektórzy Niemcy. To ludzie którym chce się walczyć dla swoich rodzin!

ZZ
Gość
ZZ

Wraca specjalność Pawła – teorie spiskowe – rządy które chcą wykończyć obywateli, obcy na księżycu, ufo, korporacje… krakać, krakać, krakać – nieważne, że głupio, byle nie przerywać!

Lukasz
Gość
Lukasz

a po tem ubolewac ze 'klakierzy usluzni obecnej wladzy” zakrakali dany temat

Mieszkaniec 22
Gość
Mieszkaniec 22

Panie Pawle, o zgodę Pan walczy a rzeczywiście (jak niektórzy widzą) wiele Pana wypowiedzi jest dość niegrzecznych. Ciężko dialogować z kimś, kto zaczyna swe wypowiedzi od słów typu „bzdury piszesz”, „nie masz racji”, „co ty wiesz”, „debilne wypowiedzi” itp Może i ma Pan wiele racji i wiele mądrego do powiedzenia ale proszę: więcej ogłady i szacunku do innych, bo jest Pan najaktywniejszy na blogu, ma Pan wiedzę i dar słowa ale jest Pan również najbardziej niegrzecznym uczestnikiem bloga. Inni też czasem przesadzają, ale proszę, panie Pawle, nie brać z nich przykładu.Proszę mnie poprzeć Panie Blogu. Pozdrawiam.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Świetny (wreszcie ) merytoryczny wpis Mieszkańcu22 zamiesciłeś 🙂 , ale proszę wziąć pod uwagę, że taki już jestem, nazywam odważnie po imieniu zachowania oraz cechy osobnicze wrogo nastawionych wobec mnie osób. Niemniej masz bardzo słuszną rację czyniąc mi taką uwagę, ponieważ publiczna rozmowa z anonimowymi zawistnikami i tak nic nie da, bezwzględnie też biorę pod uwagę pogląd Pana Bloga, tak więc….. do dzieła na nowej drodze życia 🙂 A hasłem przewodnim niech będzie : Gmina Nasza Ojczyzna 🙂

Anonim1
Gość
Anonim1

Był ktoś na spotkaniu z panią Jakubowska i czy wiadomo jaki pani ma pomysł na poprawę jakości wody?

Anonim 2
Gość
Anonim 2

Masło maślane jak bym Pawełka słyszał.boze w daj piątka.

Anonim1
Gość
Anonim1

Że co ty tam Natalio piszesz?

Anna
Gość
Anna

skąd Anonim 2 wie, że masło maślane, skoro pierwsze spotkanie z mieszkańcami odbyło się 28.10.2018 roku a wpis Anonim 2 jest z 27 października?

Anonim 2
Gość
Anonim 2

Nie jest tak źle mamy czterech radnyw powiecie naprzód do boju.juz Tera Borowski nie będzie miał wymówki że powiat go olewa.

Gość
Gość
Gość

Kandydat na wójta gminy Piekoszów Teresa Jakubowska zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na spotkania, które odbędą się w następujących miejscowościach i terminach:
28.10 Niedziela Remiza OSP
w Szczukowicach, Szczukowice 176A
godz. 16:00

29.10 Poniedziałek Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie, Piekoszów ul. Kolejowa 2
godz. 18:00

30.10 Wtorek Szkoła Podstawowa w Jaworzni, Jaworznia 93
godz. 18:00

31.10 Środa Świetlica w Brynicy
godz. 18:00

Lukasz
Gość
Lukasz

ciekawe czy spolecznik zadal sobie trud

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Zbieram się i zbieram żeby Państwu coś napisać, coś co miałem ujawnić dopiero wtedy, gdy miał bym jakiś realny wpływ na realizację mojego zamysłu. Otóż Proszę Państwa zamierzałem zaszczepić i przeforsować plan odebrania przez Naszą Gminę ziem które w nieznanych Nam okolicznościach przeszły w ręce grupy osób za przysłowiowa złotówkę, które to ziemie leżą odłogiem, nie są uprawiane, a służą jedynie do bogacenia się na dopłatach dla tej wąskiej grupy ludzi. Ziemie tą należy uzbroić na koszt gminy i rozdać nieodpłatnie po 30 arów parom które będą zawierać związki małżeńskie i zadeklarują łączyć swoją przyszłość z Naszą Gminą. To ziemie… Czytaj więcej »

kronikasz
Gość
kronikasz

Jakie grupy osób?Konkretnie?Wąska grupa ludzi.Ogarnij się arabasz i napisz konkretnie o kogo chodzi.

Lukasz
Gość
Lukasz

proponuje pouczyc sie historii i doktryny prawa

Natalia
Gość
Natalia

Premier Morawiecki jeden Janosik a Paweł drugi.
Chętnie rozdawał by ale nie swoje.

Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna
Gość
Paweł Arabasz - Gmina Moja Ojczyzna

Proszę Państwa, staram sie być neutralny wobec aktualnej walki kandydatów na wójta, ale niestety krew mnie zalała jak dotarła do mnie informacja o zdarzeniach niszczenia banerów i folderów wyborczych Pani Jakubowskiej. Jeden przypadek zgłoszony na Policję, a drugi zapewne też zostanie zgłoszony. Nie mam na sto procent potwierdzenia, ale chyba sprawcą może okazać się radny. Weź bądź tu człowieku obiektywny.

Onywatelka
Gość
Onywatelka

Byłam na spotkaniu z Panią Jakubowską jej merytoryczne podejście i ogromne doświadczenie bardzo mnie przekonało! Jest szansą na zmiany w gminie!

ZZ
Gość
ZZ

Ja też byłem, i mam całkowicie inne zdanie!
Kobieta chyba wykształcona, ale nie zna wogóle j.polskiego. 95% zdań nie było poprawnie złożone. Gadała 2 godziny, a ja nic nie zrozumiałem. Piątek miał również problemy, ale tu jest jeszcze gorzej! Mówiła o melioracji a miała chyba na myśli kanalizację. Jak można zrozumieć zdanie – „w naszej gminie nie ma ani jednej karty dużej rodziny” ?
Chyba jej chodziło o to, że nie ma punktów które taką kartę uznają. Bez przerwy powtarza, że jej na urzędzie wójta nie zależy. Może coś doda Rob? Widziałem, że się poddał 😉

Marcin
Gość
Marcin

Co ty opowiadasz ja też byłem na spotkaniu z kandydatką na Wójta Gminy Piekoszów Panią Jakubowską według mnie kobieta inteligentna,mądra umiejąca się wysłowić. Nic nie obiecuje bo i po co obiecywać a poźniej się nie wywiązywać z obietnic. Nie jękocze się nie składa rąk i ich miętoli po prostu kobieta z klasą

ZZ
Gość
ZZ

Nie składa rąk? To chyba cały czas spędziłeś na przeglądaniu fejzbuga jak córka kontrkandydata i jej sąsiadka!

Marcin
Gość
Marcin

Obywatelu proszę doczytać co to melioracja i kanalizacja a poźniej polemizować.

ZZ
Gość
ZZ

Czyli rozumiem, że Pani Jakubowska uważa, że gminie zamiast kanalizacji pptrzebna jest melioracj? Szczególnie w tym roku?

Nikodem
Gość
Nikodem

Panie ZZ a za co Pan zrobi tą kanalizację chyba za swoje pieniądze bo chyba nie gminne bo ich nie ma, tu trzeba sięgnąć po środki unijne aby coś zrobić w tej gminie, trzeba dać szansę innym Ci co są juz wystarczająco się wykazali

ZZ
Gość
ZZ

Nie zrobi ani Piątek, ani Jakubowska. Podobnie drogi, chodniki …
Zdaję sobie z tego sprawę.
Może Jakubowska byłaby nawet lepszym wójtem, ale niestety nikt nie jest tego pewnym. Opisałem tylko wrażenie jakie na mnie zrobiła. „dajmy mu szansę” można powiedzieć o każdym kandydacie.

az
Gość
az

Nie wypada wytykać komuś błędów językowych.Chyba że W OGÓLE samemu się takowych nie popełnia.Według mnie kandydatka publicznie prezentuje się całkiem dobrze.Natomiast jeżeli chodzi o wybory to gmina już poniosła porażkę.Aż dziesięciu przedstawicieli PIS-u obsadzi Radę Gminy.Dobrze by było gdyby społeczeństwo jeszcze się zreflektowało.Rządy PIS-u nic dobrego Polsce nie przynoszą.Tak samo może być na płaszczyźnie lokalnej

ZZ
Gość
ZZ

Onywatelka, to chyba pisała tej pani ten tekst?

Anonim
Gość
Anonim

Masło maślane jak to już ktoś napisał.zadnych konkretnych pomysłów.a to że jest kobietą to za mało według mnie by być wójtem jak to zasugerował pan Staś.ludzie z otoczenia kandydatki agresywni,pani Jakubowska natomiast sympatyczna cukierki też bardzo ok.

Onywatelka
Gość
Onywatelka

Sorry sama doszłam do wniosków

Rob
Gość
Rob

Byłem na spotkaniu z Panią Jakubowską w Brynicy. Muszę napisać, że w zupełności zgadzam się z ZZ i jego spostrzeżeniami odnośnie kandydatki i nie zgodzić się z Obywatelka. Pani Jakubowska jako swój program przedstawiła „brak sztywnego programu” . Jako osoba zawodowo zajmująca się pomaganiem osobom borykającym się z problemami społeczno-rodzinno-bytowymi w tej perspektywie widzi swoje działania na urzędzie wójta. Ma to sens ale obawiam się, że Pani Jakubowska gdyby została wójtem zderzy się ze skala zjawiska. Co innego pomagać jednej osobie czy rodzinie a co innego grupie społeczeństwa. Jeżeli skupi się na problemach poszczególnych osób to nie wystarczy jej czasu… Czytaj więcej »

Ryszard
Gość
Ryszard

Panie Rob napewno więcej zdziała ta kobieta niż obecny Wójt swoją wiedzą uporem i działaniem. To że ona pomaga ludziom taka jest jej praca.Dajmy szansę nowej osobie która pracuje od kilkunastu lat w samorządzie i zna wszystkie jej szczeble, ponieważ sportowiec nie umie już nic nam zaoferować oprócz gazu. Nie ma dróg, chodników , oświetlenia, kanalizacji, dobrej wody ale za to będzie GAZ podstawowych potrzeb nie ma.

Przemek
Gość
Przemek

Dajcie spokój dzisiaj z tą polityką.

Qwerty
Gość
Qwerty

Chyba Cię posłuchali 😉

ZZ
Gość
ZZ

Dzisiaj Zaduszki, więc też nie wypada?
Jutro cisza? a chciałem jeszcze coś napisać 🙁

Kx
Gość
Kx

W Piekoszowie rządzą cztery rodziny i kilka spowinowaconych ! O tym przekonał się pan Jóźwik , Dąbrowa pięć lat proces i nie ma wyroku? Jak słyszę kto przejechał do Nas i popiera Wójta to chyba nie wiem co nam wybudują! Dlatego czas na zmiany.

dudu
Gość
dudu

Nie byłem na spotkaniu z Pania Jakubowską ale i tak na Nią zagłosuję. Byłem na spotkaniu m.in. z p wójtem Piatkiem ale bylo to daaawno temu a bylo to spotkanie z mieszkańcami miejscowosci Bławatków, Skałka, Os. Skałka , Os. Bławatków etc a dotyczyło ono kurzu, błota i tego całego syfu pochodzacego z zakładu produkcyjnego Dużej Firmy. I na tym właśnie spotkaniu odniosłem wrazenie(zresztą nie tylko ja) że Pan Wójt nie jest w tej sprawie bezstronny a juz na pewno nie stoi po stronie mieszkańców. Zresztą ostatnie „przepychanie” planu zagospodarowania dla tamtej czesci gminy też daje dużo do myslenia a wnioski… Czytaj więcej »

Ryszard
Gość
Ryszard

Zgadzam się z Panem Dudu trzeba dać szansę innej osobie niech teraz ona się wykaże, obecny Wójt miał już swoją szansę

ZZ
Gość
ZZ

I tak co 4 lata będziemy dawać nowemu szansę, a ten będzie przez pierwsze 2 lata „znajdował” się na urzędzie. Ja dam szansę kandydatowi, który mnie przekona!

Jeden z wielu
Gość
Jeden z wielu

dzisiaj o 17.30 zebranie w zajączkowie

Jeden z wielu
Gość
Jeden z wielu

Dzisiaj o 17.30 jest spotkanie z p.Jakubowską

Kx
Gość
Kx

Nie wytrzymałem jak zobaczyłem otwarcie ujęcia wody w Lesicy. Wodę piją w kieliszkach! Skoro jest tak dobra to reszta Gminy prosi o butelkowanie tej wody i dowożenie do ,,zacofanej,, wschodniej strony! Panie wójcie ile jeszcze pan zaprosi ministrów i innych prominentnych osób ,żeby wygrać z normalną mieszkanką? Widzę, że spodenki falują?

Jeden z wielu
Gość
Jeden z wielu

Czy nie ma Pan problemu z goleniem się panie PB.Bo w czasie tej czynności wypada patrzeć w lustro.Proszę zajrzeć na główną stronę Wirtualnej Polski.Jest tam opisana historia […] Przyjemnego czytania.

Aleksander
Gość
Aleksander

Bardzo lubię słuchać radia Kielce, ale też i czytać informacje o naszej małej ojczyźnie. Z informacji, jakie przeczytałem w artykule Błękitne paliwo popłynie do Piekoszowa (data publikacji: 31.10.2018 15:31, Autor: Marcin / Kategoria Wiadomości), że w gminie Piekoszów powstanie Sieć gazociągowa. Z treści art. wynika, iż w ciągu kilku miesięcy powinna rozpocząć się budowa 16-kilometrów gazociągu z Małogoszczy. Natomiast w dniu 31.10.2018 roku Agnieszka Olech w na stronie Urzędu Gminy w Aktualnościach pisze w art. „Gmina Piekoszów zostanie zgazyfikowana. Prace ruszą już w przyszłym roku! Z treści artykułu wynika, iż Gmina Piekoszów zostanie w całości zgazyfikowana. Jeszcze w tym roku… Czytaj więcej »