5. Sesja Rady Gminy 13 lutego 2019 [FILM]

13 lutego 2019 roku w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie odbyła się V sesja Rady Gminy Piekoszów. Poniżej program sesji i nagranie z niej.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie obrad sesji i stwierdzenie prawomocności obrad
 2. Podjęcie uchwał w sprawach:
  1. ) udzielenia pomocy rzeczowej Powiatowi Kieleckiemu., – pobierz (pdf)
  2. ) udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Kieleckiego., – pobierz (pdf)
  3. ) zmiany budżetu Gminy Piekoszów na 2019 rok., – pobierz (pdf)
  4. ) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piekoszów na lata 2019-2030., – pobierz (pdf)
 3. Zakończenie obrad sesji.

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
LPAleksanderMag DaAnonimGienek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Szanowny panie Józefie,skoro piszesz pan o przekroczonych normach smogu to myślałem żeś go pan zmierzył a tu dupa piszesz pan że nie ma czym zmierzyć.otuz można tylko trzeba poinformować odpowiednie służby.tak na marginesie to jak by pan się pobudował pod lasem to było by prościej i łatwiej.tylko jest jeden problem wtedy nie miał by pan z kim walczyć.pozdrawiam u mnie też daje smogiem ale nie będę donosił na sąsiadów .

Anonim
Gość
Anonim

Anonim to typowy przykładny sąsiad. Można to odbierać w kategoriach donoszenia lub nie?! Jesli ma sie dzieci, wnuczki i sąsiada który je Truje to należy zareagować koniec i kropka!!!

Anonim
Gość
Anonim

Szan.p.jozefie zbyt pochopnie może wysuwa pan wnioski.polecam mondrosc polskich przysłów:1.nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku.2.nosil wilk razy kilka ponieśli i wilka.zdrowego poranka życzę.

Gosc
Gość
Gosc

Co się dzieje ?straże, karetki?

Anna
Gość
Anna

Od rana syreny strażackie wyją w Piekoszowie, co to się stało?

Aleksander
Gość
Aleksander

Czy to kolejna kiełbasa wyborcza?

Aleksander
Gość
Aleksander

Kolejne opracowania dokumentacji projektowej przebudowy dróg. Czy znów okażą się kiełbasą wyborczą? Mamy już wiele projektów, a o inwestycjach cicho.

Gienek
Gość
Gienek

Co z obiecanymi w czasie kampanii wyborczej 4 milionami na ulice na osiedlu Ogrodnik i 3 ml. na ulice os. 40-lecia. Uchwała rady opiewa na kwotę 30 tysięcy na projekt, nic z tego nie rozumie. O czym wtedy była mowa.Informacja była, że dokumentacja została przekazana do starostwa o pozwolenie na budowę ulic, teraz coś się projektuje. Czeski film!

Gienek
Gość
Gienek

Czy wójt gminy interesuje się bezpieczeństwem na drogach, które przebiegają przez teren gminy, to co się dzieje w Górkach Szczukowskich to jest skandal, czy wójt zainteresował się tym problemem, czy rozmawiał w tej sprawie z przedsiębiorcom z kopalni, czy zainteresował tym problem Rejon Dróg, policję, czy wszyscy czekają aż dojdzie tam do tragedii?

Ania
Gość
Ania

Pewnie znów nic nie może.

Anonim
Gość
Anonim

Sołectwa mają po kilkaset lat i dróg niema.osiedla w Piekoszowie mają 35 lat chyba obowiązuje jakaś kolejka.

Mag Da
Gość
Mag Da

Piekoszow tez jest sołectwem

Aleksander
Gość
Aleksander

Szanowni mieszkańcy ustawa „O samorządzie gminnym” w art.7 przedstawia otwarty katalog zadań własnych gminy. Wśród nich są między innymi sprawy: ochrony środowiska i przyrody oraz gospodarki wodnej, oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych. W gminie powinna być poddana kontroli realizacja wszelkich planów i przedsięwzięć, stanowiących zagrożenie dla ochrony środowiska naturalnego. Szczególnie dotyczy to: składowania odpadów, budownictwa przemysłowego w branżach, które stanowią szczególne zagrożenie dla stanu przyrody. Według ustawy Prawo ochrony środowiska, organami ochrony środowiska na szczeblu gminnym jest: wójt, burmistrz albo prezydent miasta. Na szczeblu powiatowym – starosta, a następnie odpowiednio… Czytaj więcej »

LP
Gość
LP

Ja osobiście do Kielc wolę jeździć przez Jaworznię. To co się dzieje w Górkach Szczukowskich to po prostu jakaś kpina.