Tak zagłosowała gmina Piekoszów – wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Są już wyniki wczorajszych wyborów do sejmu i senatu. Zrobiłem porównanie preferencji wyborczych mieszkańców naszej gminy z resztą Polski.

Frekwencja w całej Polsce wyniosła 61,74%, a w gminie Piekoszów 58,98% – czyli minimalnie mniej, więc nie mamy się czego wstydzić. Natomiast porównanie wyników wyborów mieszkańców naszej gminy z całą Polską przedstawia wykres poniżej. Jak Wam się podoba?

17
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
azPawel ArabaszAleksanderGienekRob Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

To wynik wręcz Bajkowy 🙂 Jak ja bardzo żałuję, że nie potrafię wprowadzić się w stan pt : Życie jak w Bajce. Że też Bozia stworzył mnie z gliny przeznaczonej dla realistów.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Zapewne nie bez znaczenia na osiągnięty wynik PiSu miał szereg wpisów zamieszczonych przez Pana Józefa Wijasa na blogu Piekoszów Natura w których namawiani byliśmy do głosowania na PiS. Ta partia powinna być dozgonnie za to wdzięczna Panu Józefowi Wijasowi.

ZZ
Gość
ZZ

Jak widać – brak komentarzy!

Były Mieszkaniec
Gość
Były Mieszkaniec

Nie zgadza się Pan, Panie Pawle z wynikami wyborów? Proszę nie przeceniac siły bloga Pana Wijasa, po prostu taka jest wola wyborców na wsi…pytałem ludzi wprost dlaczego Pis to mówią „bo kasę dają, a robić nie trzeba”…nic tu Pan Wijas nie pomoże i nie przeszkodzi..to rolnicy powiatu kieleckiego zagłosowali.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ależ proszę Pana Byłego Mieszkańca, w pełni zgadzam się z wynikami tych wyborów 🙂 . Absolutnie mnie nie dziwi ten wynik, nieskromnie nawet powiem, że spodziewałem się tego nadzwyczaj odstającego od normy krajowej wyniku. Na ten wynik na pewno nie złożył się mój głos. Stan umysłów wyborców Naszej Gminy dało się czuć już od dawna. Nie mam zamiaru oczywiście też ani tego wyniku pochwalać ani też ganić. Wyborcy wybrali to co chcieli. Dziś patrząc na ludzi w gminie należy mieć świadomość , że co trzeci z nich jest wyborcą PiSu. Ludziom tym gratuluję percepcji świadomości. Myślę, że należy im dać… Czytaj więcej »

Bc
Gość
Bc

Były wójt z zarzutami za chemikalia przy Krakowskiej. Ziemia bardzo zanieczyszczona

Aleksander
Gość
Aleksander

Bc Zarzuty były wójt już miał w innej sprawie. Teraz doszły nowe. Gdyby wymiar sprawiedliwości nie był tak opieszały w swoim działaniu nie byłoby odpadów na Krakowskiej i w innych miejscach.
Jest to szkodnik, który swoim działaniem wyrządził ogromne szkody dla gminy Piekoszów i nie tylko.
Skutki tych działań będziemy odczuwali jeszcze wiele lat.

Aleksander
Gość
Aleksander

Chemikalia na Krakowskiej to sprawa miasta Kielce, które będzie musiało zapłacić za utylizację i zrobienie porządku na tym terenie. Sądzę, że mnie i innych mieszkańców bardziej martwią odpady przywożone w ogromnych ilościach na teren Kopalni w Szczukowskich Górkach, a to sprawa gminy Piekoszów. Na razie wójt i Rada Gminy Piekoszów nie widzą problemu. A gdy pojawi się problem to co będzie?

Rafał
Gość
Rafał

Gmina Kielce nie zapłaci za utylizację w gminie Piekoszów. To będzie.

Rob
Gość
Rob

Skażenie wód podziemnych nie tylko ujęcia dla gminy ale również dla Kielc. Tyle że gdy to nastąpi tzn zostanie wykryte będzie za późno na jakiekolwiek działania

Aleksander
Gość
Aleksander

W tym miejscu pragnę nadmienić, że Kopalnia Szczukowskie Górki znajduje się w obrębie Głównego Zbiornika Wód Podziemnych 417 Kielce o powierzchni 42 km2 oraz w pobliżu studni głębinowej Szczukowskie Górki, z której zaopatrywane są wodę miejscowości naszej gminy.
Czy wójt, sołtysi, radni tej gminy nie widzą zagrożeń?

Gienek
Gość
Gienek

Mnie też martwią gromadzone odpady w Szczukowskich Górkach, kto jest gospodarzem byłej kopalni? Czy ktoś wie jakie tam trafiają odpady? Druga sprawa tycząca tej kopalni to skandaliczne zabłocenie drogi, nikt na to nie reaguje, ani policja ani zarząd dróg.

Aleksander
Gość
Aleksander

Nie należę do żadnej partii. Suweren wybrał swoich przedstawicieli. Czas pokaże, czy był to dobry wybór? Mnie interesuje, czy nowy rząd podejmie działania zmierzające do zwiększenia wartości nabywczej złotówki? Jakie będą skutki podniesienia płacy minimalnej? Jakie będą konsekwencje podwyżki energii elektrycznej? Jakie będą następstwa tych oraz innych działań dla całego społeczeństwa? Jakie będą najbliższe lata?

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Życzę dobrego samopoczucia tej części elektoratu która zagłosowała wg tego najwyższego słupka powyżej na PiS https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rz-nowa-odslona-afery-vat-szerokie-plecy-arkadiusza-b/xbyg67b Oni na pewno zaopiekują się wami w krytycznej sytuacji.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz
az
Gość
az

Wyniki w świadczą o katastrofalnym stanie świadomości większości głosujących w gminie.Jak można się tak dać omamić ultraprawicowym demagogom i karierowiczom politycznym.To wręcz haniebne