Zebrania sołeckie w marcu 2020

Rozpoczyna się cykl zebrań sołeckich w gminie Piekoszów. Pierwsze – dla sołectwa Micigózd, odbędzie się w sobotę 7 marca o godzinie 17.00 w szkole podstawowej w Micigoździe.

Oto harmonogram wszystkich zebrań:

35
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
RobFranekLukaszZZdudu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marek
Gość
marek

Chyba komuś pomerdały się miejsca zebrań.Sołectwo Szczukowice zebranie 20.03.2020 w Górkach Szczukowskich a sołectwo Gorki Szczukowskie zebranie 25.03.2020 w Szczukowicach.Znajomy ze Szczukowic rzekł:łuni do nos my do nich tak mo być i basta nie cepioj sie wójta

Yt
Gość
Yt

Wszystko przez to że decydenci nie są mieszkańcami naszej gminy. 😱

Rob
Gość
Rob

Brynica jedna z pierwszych. Oby wojt dobrze sie przygotowal bo beda pewnie niewygodne pytania 🙂

Gienek
Gość
Gienek

Myślisz że będzie? Bardzo wątpię

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę Państwa, dziś powrócę znów do tematu który wielokrotnie od kilku lat próbowałem przeforsować w Waszej świadomości, a mianowicie proces przebiegunowania ziemskiego. Za pisanie tutaj o tym byłem lżony i wyszydzany przez ZZ, kronikasza, lukasza i innych klakierów. Prosiłem, abyście Państwo zainteresowali się tym zjawiskiem, ponieważ niesie ono bardzo niekorzystne dla ludzi zjawiska, jak upały, zaburzenie wegetacji roślin, zaburzenia cyklu pór roku, wysyp dotychczas nieznanych chorób. Prosiłem Was, abyście zainteresowali sie koniecznością przeciwdziałania tym niekorzystnym zjawiskom w ramach Naszej samorządowej społeczności. Prosiłem publicznie, aby zainteresowali się tym radni. Pytałem publicznie, czy posiadamy schrony na wypadek nieprzewidzianych zjawisk, w tym apogeum… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

Idź się zakop w lesie i nie wychodzi aż zaczniesz smierdziec

Lukasz
Gość
Lukasz

Schron dla mieszkancow gm. Piekoszow jest i jest w nim zabezpieczona zywnosc lekarstwa i woda na okres miesiaca czasu z oczywistych wzgledow („jako grupa trzymajaca wladze” w gminie „chcemy” zeby przetrwali tylko „nasi”) nie moge Ci jeszcze ( mam nadzieje ze „cialo kierownicze” kiedys sie zgodzi) podac lokalizacji tego schronu

ZZ
Gość
ZZ

Oczywiście!
Za upały odpowiedzialne jest przebiegunowanie, a my dalej palmy plastikiem w piecach, poruszajmy się tylko samochodami i wyasfaltujmy każdą drogę!
Facebook usuwa obecnie posty które rozprzestrzeniają nieprawdę o wirusie corona, lub reklamują różne uzdrawiające specyfiki.
Twój post też się kwalifikuje do usunięcia!

Sprzedam schron
Gość
Sprzedam schron

witam, sprzedam schron pancerny z czasów II Wojny Światowej. Schron znajduje się w lesie pod Rykoszynem. 62m3, zbiornik z wodą z ujęcia Piekoszów 2, dużo cocacoli, gaz ziemny podciągnięty z biogazowni, zapas kiełbasy z Micigozdu i bimbru od okolicznych chłopów. Stan ogólny dobry, do odświeżenia (sprzątanie, malowanie), farby już kupiłem w Piekoszowskim centrum budowlanym (sklep żelazny). Oferte proszę potraktować poważnie, zło czai się wszędzie, taki schron zawsze się przyda..kto wie, może właśnie Ciebie uratuje?! zgłoszenia na meila marekzlasu@piekoszow.com.pl

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No cóż, pomimo drwin i tak będę obstawał przy swoim 🙂 Nic nie poradzę jak widzę to bardzo zawężone wasze myślenie. Uważam, że należało by dać sobie spokój z utożsamianiem słowa schron z bunkrem gdzie uciekano przez hitlerowskimi bombami lub ruskimi czołgami. To historia. Dziś należało by słowo schron ujmować w szerszym kontekście jego wykorzystania. Co by się nie rozwodzić, to na tu i teraz biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się np koronawirusa nikt z was nie jest w stanie przewidzieć zdarzeń które mogą nastąpić. Skąd macie pewność , że dzisiejsza służba zdrowia nie upadnie pod jego naporem. Służba zdrowia to… Czytaj więcej »

Aleks.
Gość
Aleks.

W dniu 28.02.2020 roku Marek napisał, że z ujęcia Lesica wydobyto 206 035 m3 wody, zaś sprzedaż wynosi 122 644 m3. Nikogo to nie ruszyło? Może tylko Marka i mnie? Jestem zdziwiony brakiem jakiejkolwiek reakcji ze strony blogowiczów? To tylko kwestia czasu, kiedy zdrożeje woda. Należy pamiętać, że za straty ZUK płacimy my mieszkańcy tej gminy. Może wówczas się „obudzicie”?

Lukasz
Gość
Lukasz

Jakas relacja ze spotkania?

Lukasz
Gość
Lukasz

Imprezy masowe odwolane czy to dotyczy rowniez zebran soleckich?

ZZ
Gość
ZZ

Może by tak jakieś krótkie sprawozdanie ze spotkań? Mnie najbardziej interesuje o czym była mowa na spotkaniu w Brynicy, bo nie mogłem być. Czy coś straciłem?

dudu
Gość
dudu

Byłem na spotkaniu w Gałecicach ale jakoś relacja się nie dodała na blogu….

Tak na poważnie to w obecnej sytuacji te spotkania powinny byc chyba odwołane!

ZZ
Gość
ZZ

Boisz się o zdrowie naszego wójta?
😉 😉 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

Sa odwolane

Franek
Gość
Franek

Przeglądając wpisy dotyczące dostarczanej wody pitnej dla mieszkańców zachodniej części naszej gminy mam wrażenie ,że temat jest bardzo świeży, a przecież problem istnieje od kilku ładnych lat.Powtórka komunikatów „woda nie jest zdatna do spożycia” jest dla mieszkańców tak obecnie normalna ,że chyba są do tego już bardzo ” oswojeni”,i tak gmina nic w tym temacie nie zrobi.Trzeba stwierdzić jest w tym temacie niemoc.A przecież badania geologiczne prowadzone na terenie gminy mogły by zmienić stan tego marazmu.Wiem ,że padnie pytanie , kto za to zapłaci .Gmina .Każdy z mieszkańców płaci podatki jedynie przecież należy wymóc należne płatności i zmusić naszego włodarza… Czytaj więcej »