Tereny”rekreacyjne” w gminie Piekoszów. Część 1 – siłownia w Piekoszowie

Przysyłacie mi zdjęcia siłowni na świeżym powietrzu w Piekoszowie, która zarasta trawą. Też zwróciłem na nią uwagę jakiś czas temu.

Trawa sięga już do kolan, więc z siłowni nikt nie korzysta. Zresztą – nawet gdyby ktoś chciał się przedrzeć przez chaszcze, to wiele by nie zdziałał ponieważ urządzenia są zdewastowane. Brakuje plastikowych siedzisk. I to nie jest tak, że „dopiero się zepsuło i nie zdążyliśmy jeszcze naprawić”. Siłownia jest zdewastowana przynajmniej od zeszłego roku.

To pierwszy odcinek cyklu, ponieważ mam jeszcze parę zdjęć innych miejsc „rekreacyjnych”, którym przydałby się gospodarz. Jeśli macie swoje propozycje – podsyłajcie zdjęcia na maila lub przez Messengera.

A tak wygląda siłownia w Piekoszowie (zdjęcia z soboty):

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AmelinumzuzugośćXyzHg Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lukasz
Gość
Lukasz

Teraz sa w modzie łaki kwietne we wszystkich duzych miastach sa nawet specjalnie zakladane pozyki dla pszczol

Aleks.
Gość
Aleks.

Po wpisie Marka w dniu 26.06.2020 roku o braku informacji o sesji, dziś w bip ukazała się informacja o terminie XXIII (nadzwyczajnej) Sesji Rady Gminy Piekoszów – 30 czerwca 2020r. Pani Przewodnicząca Rada Gminy oraz Radni tej gminy, dlaczego ww ogłoszeniu w pkt 5 brak jest sprawozdanie z wykonania budżetu gminy za 2019 rok. Czy w tym sprawozdaniu jest coś niestosownego?

mieszkanka
Gość
mieszkanka

Czy ktoś coś wie o sprawie byłego wójta Piekoszowa + 11 innych ?, bo od jakiegoś czasu cisza na ten temat.

Hg
Gość
Hg

Czeka na przedawnienie albo że go zamkną za śmieci. A co nakradła to jego nikt mu tego na zabierze. Ale najgorsze jest to, że ma czelność się pokazywać cuż „pluj świni w oczy i tak powie że deszcz pada”

Sąsiad
Gość
Sąsiad

Gmina cała zarasta chwastami i trawa, brak gospodarza aż razi w oczy. Szkoda że niektórzy mają klapki na oczach. Ja wciąż czekam na maseczkę bo jeszcze do mnie nie dotarła. Dziękuję za taką władzę. Niestety w tej gminie prędko się nie zmieni.

zuzu
Gość
zuzu

To fakt, chodniki, ścieżki rowerowe, palce zabaw wybudowane za ogromne pieniądze i nikt o nie nie dba. Micigózd ul Kielecka chodnik – nie dość, że wszystkie zasuwy na przyłączach są pod krytym rowem, to jeszcze tak zarośnięte, że miejscami nie ma jak przejechać. Chodnik, czy to ścieżka od Micigozdu do szkoły w Piekoszowie, wzdłuż drogi wojewódzkiej – trudno się między trawą przedrzeć rowerem… Piekoszów chodniki wzdłuż ulic Częstochowskiej, Czarnowskiej – szkoda mówić, Chodnik wzdłuż drogi do Wincentowa, itp itd…..

Amelinum
Gość
Amelinum

Będzie miasto to „miastowi” piekoszowianie poczują się po miejsku i zamiast asfaltem zaczną chodzić chodnikami to chwasty wydepczą.

Xyz
Gość
Xyz

14 lipca 2020r. godz. 13.00 w S.O. III Wydział Karny ul. Seminaryjska 12 a w Kielcach –sala nr XXIV rusza dalszy proces T.D. + 11 innych z władzy oraz biznesu naszej gminy i nie tylko. I co z tego jesyeśmy bogatą gminą więc możemy spłacać jego długi.

gość
Gość
gość

Wystarczy przejechać się ul.Czarnowską ludzie żyją tam jak w buszu. Niestety niema w gminie dobrego gospodarza ,mamy smród ,porozwalane przystanki,nie wykoszoną trawę,po przystankach wysypane śmieci. Do tego ta wyremontowana droga która zapada się w tych samych miejscach co wcześniej.Zenada ,brak słów.Jaki pan taki kram