Ujęcie wody w Górkach Szczukowskich skażone bakterią coli! Zakaz spożycia wody!

Aktualizacja: Od 11.20.2021 woda jest już zdatna do spożycia.

——————–

PPIS wydał dzisiaj zakaz spożywania i używania do celów spożywczych wody z ujęcia w Górkach Szczukowskich. Dotyczy to mieszkańców:

  • Micigózd – ul. Kielecka, Częstochowska, Leśna, Łąkowa, Ogrodowa, Poleska, Polna, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Wrzosowa, Stawowa
  • Piekoszów – ul. Basztowa, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Królewska, Książęca, Pałacowa, Rycerska
  • Julianów, Brynica, Podzamcze, Stara Wola, Górki Szczukowskie, Szczukowice

16
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
jolaanonimekLenkagoścPaweł Arabasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Los nie rychliwy ale sprawiedliwy. Pamiętam ten czas kiedy pojawiały się sklażenia na ujęciach w Piekoszowie, potem Nordkalku, potem Lesicy, kiedy to mieszkańcy zamieszkali na terenie który teraz jest dotknięty skażeniem drwili z tych cierpiących z powodu tej trucizny. Los postanowił wyrównać rachunki. Teraz pora na ostanie jeszcze nie skażone ( na papierze oczywiście) ujęcie, czyli Cielętnik. A może to Bóg postanowił ukarać mieszkańców Gminy Piekoszów? Myślę, że znalazła by się wielostronicowa litania przewinień i ciężkich grzechów.

kronikasz
Gość
kronikasz

Nie z przymiotnikami razem.
Ok???

Lukasz
Gość
Lukasz

Primo „Bóg” jesli istnieje, bo poki co nie ma zadnych dowodow na to, nie karze za grzechy ludzi zyjacych

ZZ
Gość
ZZ

Oj chyba na Wszechmogący PA pokarał!
Czyżby codziennie załatwiał swoje potrzeby przy naszym ujęciu?

Gienek
Gość
Gienek

Tym się kończy podłączenie zasyfionego nie odczyszczonego wodociągu do czystego ujęcia z Górek Szczukowskich to było tylko kwestią czasu kiedy zostanie skażony.Podłączenie zostało zrobione na osiedlu obok sklepu Hochla.Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.To będzie zdarzać się coraz częściej.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Oooooo, to w Piekoszowie mieszkają jacyś lepsi i gorsi? A ci mieszkacy z tych ulic…Piekoszów – ul. Basztowa, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Królewska, Książęca, Pałacowa, Rycerska…..to niby dlaczego nie otrzymywali tej samej zasyfionej wody co reszta mieszkańców Piekoszowa?

borówka
Gość
borówka

Weź się człowieku zastanów! Czy mieszkańcy tych ulic (albo pozostali mieszkańcy) mieli wpływ na to do którego ujęcia wody są podpięci? To nie pisz głupot, że są „lepsi i gorsi”. Po prostu mieli więcej szczęścia…

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Mieszkańcy nie maja mieć „szczęście” w loterii podłączeniowej , tylko prawo do zdrowej wody za którą płacimy krocie. I nie tylko mieszkańcy Piekoszowa ale całej Naszej Gminy.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Od lat krzyczymy tutaj abyście Wy Mieszkańcy się obudzili, zainteresowali tym co się wokół Was dzieje, jak jesteście rolowani i robi się z Was zwykłych durni potrzebnych jedynie w dniu wyborów. To co się teraz dzieje to jedynie zwykły skutek Waszej Głupoty, Zaprzaństwa, Zacofania Zapyzialstwa, Nienawiści, Pazerności, Ślepoty, Otumanienia, Lizusostwa, Sprzedajności, Konfidenctwa, Podstępności, Debilizmu. Doprowadziliście tą Gminę oraz samych siebie na dno. Społeczne, ekonomiczne oraz socjalno bytowe dno. Nie darmo ci wyżej rządzący połapali się z jakimi tumanami mają do czynienia i przeznaczyli Nasza Piękną gminę na Wysypisko i Składowisko Śmieci i Smrodu.

Lukasz
Gość
Lukasz

Wnosze o usuniecie powyzszego komentarza ze wzgledu na mowe nienawisci w stosunku do mieszkancow „naszej pieknej gminy”

anonim
Gość
anonim

czy podzamcze ma sołtysa ?.i czy powiadomił mieszkańców o skażeniu wody?

Lukasz
Gość
Lukasz

Zaiste ciekawe Milordzie …
Czy wiekszym „debilem” jest Ten, ktory nie zostal wybrany, czy Ci ktorzy Go niewybrali?

Lenka
Gość
Lenka

Taka propozycja. Może dałoby się na blogu wprowadzić taki dział:ile to kosztuje? Może ktoś wie i chciałby się podzielić z innymi lub poprostu potrafi lepiej liczyć ? Mnie np. ciekawi ile kosztuje naprawianie drogi z Łazisk do Rykoszyna 2 razy w roku i czy nie taniej zrobić asfalt???

anonimek
Gość
anonimek

Panu z kasztanowej wszystko przeszkadza.a jeśli chodzi o strzechy to przespaceruoj się pan po pańskim piekoszowie i popatrz ile jeszcze drewnianych ruder i strzech.

jola
Gość
jola

Czy wiadomo coś o zbiórce odpadów takich jak meble lodówki itp.? Co roku to samo, jesień się kończy zima za pasem zbiórki nie widać ? Zawodowcy ku..