Spotkania przedwyborcze w ostatnim tygodniu kampanii (3-8 listopada)

Kampania wyborcza jest już dobrze widoczna – w wielu miejscach z tablic ogłoszeniowych i banerów na płotach spoglądają na nas sympatyczne twarze kandydatów. Jednak najlepszym sposobem na sprawdzenie w jaki sposób chcą nas przekonać, żebyśmy na nich zagłosowali jest udział w spotkaniu przedwyborczym.

Ostatni tydzień kampanii wyborczej będzie obfitował w spotkania z kandydatami. Poniżej ich wykaz – tradycyjnie proszę o informację, jeśli wiecie o jakimś spotkaniu, którego nie ma na mojej liście.

 • 3 listopada o godz. 16.00 – klub osiedlowy w Skałce
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 3 listopada o godz. 16.00 – biblioteka w Rykoszynie
  spotkanie z kandydatem na wójta Sylwestrem Kasprzykiem (KWW Czas na zmiany)
 • 3 listopada o godz. 17.00 – szkoła w Micigoździe
  spotkanie z kandydatem na wójta Franciszkiem Filipiakiem
  i kandydatem na radnego Stanisławem Świerczem (KWW Praworządna i Gospodarna Gmina)
 • 3 listopada o godz. 18.00 – świetlica wiejska w Gałęzicach
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 4 listopada o godz. 17.00 – szkoła w Brynicy
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 5 listopada o godz. 18.30 – szkoła w Rykoszynie
  spotkanie z kandydatem na wójta Zbigniewem Piątkiem
  (KWW Piekoszowska Inicjatywa Samorządowa)
 • 5 listopada o godz. 17.00 – Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 6 listopada o godz. 17.00 – szkoła w Jaworzni
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 6 listopada o godz. 18.30 – Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie
  debata przedwyborcza z inicjatywy kandydatki na wójta Justyny Mysiór (KWW Nowe Pokolenie)
 • 7 listopada o godz. 16.00 – remiza OSP w Szczukowicach
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum
 • 7 listopada o godz. 18.00 – szkoła w Jaworzni
  spotkanie z kandydatką na wójta Justyną Mysiór (KWW Nowe Pokolenie)
 • 7 listopada o godz. 18.00 – szkoła w Górkach Szczukowskich
  spotkanie z kandydatami KWW Inicjatorzy Referendum

Kampania wyborcza trwa do 8 listopada do godziny 24.00 – od tego momentu zacznie się cisza wyborcza i nie będzie można prowadzić żadnej agitacji.

 

79
Dodaj komentarz

avatar
35 Comment threads
44 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
obywatelbiedroneczkaInnyFilozof wioskowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gość
Gość
gość

03-11 o godz. 15.00 w GOK-u odbędzie się spotkanie z kandydatami KWW Praworządna i Gospodarna Gmina…

bp
Gość
bp

To Ci od Ciszka?

gość
Gość
gość

jakiego Ciszka? kandydatem na wójta KWW Praworządna i Gospodarna Gmina jest F.Filipiak…

Anonim
Gość
Anonim

Nie mogę się doczekać…

czerepah d..a
Gość
czerepah d..a

03-11 o godz. 17:30 w bibliotece w Brynicy spotkanie z kandydatem na wójta Sylwestrem Kasprzykiem i kandydatem na radnego Jerzym Zapała KWW Czas na zmiany

wyborca
Gość
wyborca

Panie Kasprzyk mam przed sobą Pana ulotkę wyborczą z kandydatami na radnych i jestem zszokowany że będąc radnym Gminy Piekoszów i posiadając wyższe wykształcenie podpisał się Pan osobiście prosząc o poparcie siebie i kandydatów na radnych z okręgu Jaworznia z nazwą cyt. Jawożnia- gratuluję !

calkapokole
Gość
calkapokole

Dnia 5 listopada podczas spotkania w szkole w Jaworzni pan Kasprzyk wyjaśnił, że błąd w nazwie miejscowości popełniła firma przygotowująca ulotkę do druku.

bp
Gość
bp

Przecież takie ulotki się sprawdza przed drukiem.
To oczywiste. No cóż, miał na kogo zrzucić winę, acz robi to mocno nieudolnie.
Kto robił ulotki ten wie jak to wygląda.

KWW NOWE POKOLENIE:
Gość
KWW NOWE POKOLENIE:

07 listopada br. o godz. 1800 w Szkole Podstawowej w Jaworzni kandydatka na wójta Pani Justyna Mysiór spotka się z wyborcami.
06 listopada br. o godz. 1830 do GOK-u w Piekoszowie kandydatka na wójta Pani Justyna Mysiór zaprasza na debatę wszystkich kandydatów na wójta o czym każdy z osobna został powiadomiony listem poleconym, a program debaty znajduje się na tablicach ogłoszeń.

gość
Gość
gość

Szkoda tylko że prawie wszyscy z kandydatów na wójta mają już w tym czasie zaplanowane spotkania z mieszkańcami. Niektórzy z nich oprócz mieszkańców zaprosili także osoby z poza naszej gminy więc podejrzewam iż u pani Mysiór może nie być nikogo poza nią samom ale zobaczymy może coś się jeszcze zmieni. Osobiście chętnie bym posłuchał dyskusji pomiędzy kandydatami nie mylić z kłótnią jeśli oczywiście udało by się komuś nad tym zapanować.

KWW Nowe Pokolenie
Gość
KWW Nowe Pokolenie

Każdy z kandydatów otrzymał zaproszenie listownie za potwierdzeniem odbioru. Posiadamy potwierdzenia z podpisami odbiorców z dnia 22.10.2013. W tym czasie żaden z kandydatów nie posiadał jeszcze ustalonych grafików spotkań z wyborcami.

gość
Gość
gość

Z kąt taka pewność że żaden z kandydatów w tamtym czasie jeszcze niczego nie zaplanował ? Kto KWW Nowe Pokolenie upoważnił do wypowiadania się w imieniu pozostałych komitetów ?

łoł
Gość
łoł

z kąt….z kątowni, pytam skąd tyś????

Anonimowo
Gość
Anonimowo

tak jak BP uważam,że debata to dobry pomysł,tylko też mam obawy co do jej organizacji,jaki będzie jej scenariusz i kto ją poprowadzi,czy uczestnicy tej debaty dogadali się co do szczegółów jej tj,czasów odpowiedzi dla każdego uczestnika itp,bo jeśli nie,to będzie wolna amerykanka i chaos,a wtedy nic z tego nie będzie…. ale pomysł spotkania dobry,może by ściągnąć TVP i oni by tym pokierowali.

młody
Gość
młody

we wtorek 5-go listopada o godzinie 17-tej w szkole w Jaworzni odbędzie się spotkanie z wyborcami kandydata na wójta Franciszka Filipiaka

Kronikarz
Gość
Kronikarz

Za mało esencji.

gość
Gość
gość

Ktoś już udowadnia własną kulturę, którą może chciałby zaprezentować na debacie? Odpowiadając, dlaczego pewien komitet nie właściwie się zachował pisząc w imieniu innych komitetów nie wypada pisać o kątownikach.

obywatel
Gość
obywatel

Może ktoś poda ile osób przychodzi na te spotkania. Z moich obserwacji totalna mizeria. Choć jest jeden komitet który cieszy się dobrą frekwencją. Wydaje się że ludzie do nich przychodzą bo mają jakieś rozwiązania na lepsze jutro.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Co do debaty, zorganizowanej przez p. Justynę Mysiór: oczywiście, że pozostali kandydaci najprawdopodobniej nie przyjdą, bo zwyczajnie boją się publicznej, rzeczowej polemiki, i nie są do niej najprawdopodobniej przygotowani.
Wiedzieli o debacie wcześniej i powinni tak zorganiować swe zajęcia, aby nie kolidowały one z debatą, która może być kluczowa dla wyników wyborów. Wątpliwe jest, czy rzeczywiście mieli juz wcześniej zorganizowane spotkania, nie wynika to w każdym badź razie z ogólnodostępnych „grafików” spotkań.

Pełnomocnik
Gość
Pełnomocnik

Ty chyba nie masz pojęcia o organizacji spotkań przedwyborczych przy 14 komitetach – jak wcześnie należy zarezerwować w odpowiednim terminie salę na takie zebrania. Nie wiesz to nie pisz głupot. Potrenujesz to możesz się wypowiedzieć!

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Dość niegrzecznie Pan mi odpowiedział , zresztą nie na temat, bo nie pisałem nic o tym, jak wcześnie należy rezerwować sale, tylko o tym,że kandydaci nie przyjdą na debatę, bo się boją, a nie dlatego, że rzekomo wcześniej mieli jakieś oficjalnie zorganizowane spotkania (bo pewnie nie mieli). Pozdrawiam!

gość
Gość
gość

Z tego co wiem pani Mysiór do tej pory nie zrobiła żadnego spotkania z mieszkańcami. Nie ma czasu na to żeby wysłuchać co mają do powiedzenia mieszkańcy. Owszem może na spotkania przychodzą nieliczni ale większość kandydatów znalazła czas nawet i dla garstki ludzi.

Moim zdaniem ta cała debata będzie ustawiona pod tą kandydatkę.

Dlatego jako mieszkaniec nie mam zamiaru iść tam. A to dlatego, że interesuje mnie czysta rywalizacja a nie farsa na sam koniec.

zenek
Gość
zenek

na wczorajszym spotkaniu jednego z kandydatow byly 3 osoby

ktos
Gość
ktos

A ja tak sobie czytam ulotkę Jóźwika i myślę- jakim trzeba być manipulatorem, żeby napisać takie rzeczy.Swojej pensji nie określił dokładnie (a mógł!!) natomiast wypowiada się o diecie radnych. W tym temacie to wójt ma tyle do gadania co i nic. TO RADNI OKREŚLAJĄ WYSOKOŚĆ SWOICH DIET. Inna sprawa, że Pan Jóźwik pisze, że jeśli wszyscy jego radni wejdą to zrobi to i to…po PIERWSZE JEST TO NIEMOŻLIWE- JAKO PASJONAT SAMORZĄDU POWINIEN MIEĆ TEGO ŚWIADOMOŚĆ, PO 2 życzę mu by wygrał- chętnie będę naciskać w sprawie spełniania tych jego szumnych obietnic. Bo obiecać można wszytko, ale z szacunku do wyborców… Czytaj więcej »

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

Jaka tu manipulacja człowieku? Idź na zebranie to usłyszysz dokładnie o wynagrodzeniu jego pensji jako przyszłego wójta. Nie możesz wiedzieć jakie będą wyniki wyborów 10 listopada to nie mów, że coś jest niemożliwe. Skuteczne REFERENDUM też się wydawało niemożliwe. I co??? Życie zaskakuje!

czerepah
Gość
czerepah

….Justyna Mysiór …może mi ktoś napisać jakie ma wykształcenie kierunkowe i jaką pełni funkcje w Centrum Onkologi ???? ….

gość
Gość
gość

Wiemy ile warte są obietnice Juźwika pisał przed referendum, że osoby w komisjach referendalnych zrzekną się części wynagrodzenia za pracę w tych komisjach by nie obciążać budżetu gminy jak myślicie czy choć jedna z tych osób to zrobiła?

olo
Gość
olo

Nie przypominam sobie żeby coś takiego obiecywał a poza tym to każda z tych osób sama powinna podjąć decyzję co zrobi z wynagrodzeniem za pracę w komisji… nie można przecież nikogo do niczego zmuszać. A tak w ogóle to plujecie na tego Jóźwika a to głównie dzięki niemu będziemy mieli wcześniejsze wybory. Kandydatów pod dostatkiem więc sobie głosuj na kogoś innego jak ci sie podoba.

Ciekawy
Gość
Ciekawy

Nie ważne co obiecuje, ważne czy ma jaja żeby złapać te cała rozpuszczona gminną administrację i zrobić porządek , znaleźć oszczędności i skończyć to kolesiostwo. A z ciekawości czy będą jakiekolwiek konsekwencję za nieodpowiednie zwolnienia w ZPO Piekoszów , bo sprawy nauczyciele zaczynają wygrywać , i trzeba ich do pracy przywrócic , a ktoś chyba źle wytypował nauczycieli do zwolnień .

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Piątego listopada w Jaworzni o godzinie 18:00 w szkole rozpocznie się spotkanie mieszkańców z kandydatami na radnych i kandydatem na wójta z komitetu ,, CZAS NA ZMIANY”

zenek
Gość
zenek

Serdecznie zapraszam mieszkańców Jaworzni na spotkanie 5 listopada z kandydatem na wójta i kandydatami na radnych z komitetu ,,czas na zmiany”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w szkole w Jaworzni. Na spotkanie zaproszona jest pani Poseł Beata Kempa i Europoseł Jacek Włosowicz.

Mieczysław
Gość
Mieczysław

I wystartował wyścig szczurów z obietnicami – żenada . Zadam Wam wszystkim jedno pytanie co chcecie zrobić z tą gminą Piekoszów skoro za rok 2012 zalega ze zobowiązaniami na ok 8 500 000 zł ? a przecież analogiczny rok 2013 jest podobny czyli zobowiązania gminy na dzień 05.11.13 dochodzą do 13 000 000 zł ( trzynaście milionów złotych ) plus do tego spłata zaciągniętych kredytów . W normalnej firmie powinna dawno być ogłoszona upadłość . Czy to bagno da się zasypać 13 milionami długu do podmiotów zewnętrznych . Jak widać kandydatom na wójta i radnych wisi to i powiewa byle… Czytaj więcej »

Mariusz
Gość
Mariusz

Masz tylko jedno wyjście z tej sytuacji – WYPROWADŹ SIĘ Z GMINY PIEKOSZÓW!

Mieczysław
Gość
Mieczysław

Sam się wyprowadź ja postawiłem tu dom jak moi ojcowie a to że złodzieje ciągle pchają się do władzy to nie powód do wyprowadzania się. ABW sprawnie działa więc mądrzej jest nie głosować na oszustów .

Mariusz
Gość
Mariusz

To przestań narzekać i weź się do ROBOTY! Co zrobiłeś dla gminy oprócz zapłacenia podatku i zbudowania domu?!
Ktoś w końcu musiał głosować i wybierać taką władzę.
Moją maksymą w życiu jest przysłowie ” mądry człowiek wymaga od siebie, ……………………………” resztę znasz jak się domyślam.
Życzę miłego narzekania w kapciach.

takisobie
Gość
takisobie

jeżeli jeszcze dalej tak będzie to wcale nie będzie musiał się wyprowadzać z Gminy Piekoszów a i tak się obudzić w innej gminie …. kiedy gmina nie będzie w stanie normalnie funkcjonować z racji zadłużenia może być podzielona na gminy ościenne i zniknąć z mapy

izi
Gość
izi

Jakie to proste- ogłośmy upadłość, a co dalej? Pieniążki z nieba nam spłyną?

Mieczysław
Gość
Mieczysław

Niech gminę przejmie powiat mniej kolesiostwa i mniej urzędników ogólnie rzecz ujmując taniej będzie – w prywatnej firmie nazywa się to ciecie niepotrzebnych kosztów. Ale Iza ze sposobu twojego komentarza myślę że ty urzędnik jesteś wiec zaraz mnie zwymyślasz. A tak nawiasem mówią to właśnie problem iż nie można ogłosić bo upadłości gminy bo przy upadłości sąd bada co było przyczyną upadłości i tu zaczyna się odpowiedzialność kto zawinił Wójt ? Rada ? Po prostu była by odpowiedzialność a tera wedle ustawy o samorządach nikt nie odpowiada za nić chyba że go złapią za rękę jak Tadka D.

Mieczysław
Gość
Mieczysław

A może któryś z kandydatów w swoim programie wyborczym zamieści chęć zlikwidowania podwójnej liczby nauczycieli w szkole w Piekoszowie. Bo do tej pory jedni przebywali na zwolnieniu lekarskim do 182 dni a zmiennicy uczyli i potem zmiana i ci drudzy szli na zwolnienia- może ktoś to zmieni . Następna sprawa kiedy dom nauczyciela w Piekoszowie przestanie być ogrzewany z kotłowni która znajduje się w szkole. Zaznaczę że w okresie letnim czyli w wakacje ta sama kotłownia zapewnia ciepłą wodę w bloku w którym mieszkają nauczyciele obok szkoły . Który z kandydatów na Wójta lub Radnego zacznie głośno o tym mówić… Czytaj więcej »

mietek
Gość
mietek

jak można twierdzić że dzięki Jóżwikowi doszło do referendum ludzie doszło do niego dzięki postawie mieszkańców którzy w ten sposób wyrazili swój sprzeciw wobec poprzedniej władzy

olo
Gość
olo

Gdybyś choć trochę się intersował tym co się dzieje w gminie tobyś wiedział że referendum doszło doskutku tylko dlatego że wziął się za to Jóźwik zebrał ludzi i razem chodzili po wsiach zbierać podpisy.

izi
Gość
izi

Pan Józwik – naszym dobrodziejem!? Litości….

lolo
Gość
lolo

A gdybyś Ty interesował się trochę więcej, to wiedziałbyś o tym że za referendum stoi Pan Józef Wijas!!! Który w dniu złożenia wniosku przez Jóźwika wycofał własny. a w jakim celu to sam się domyśl.
Pozdrawiam

olo
Gość
olo

Tak się składa że się intersuję i wiem że p. Wijas też złożył wniosek nie wiem natomiast dlaczego go wycofał. Wiem jednak że to p. Jóźwik zebrał ludzi chodził po domach i zbierał podpisy a wcześniej na sesjach rady wzywał ją do rozwiązania się. I to dzięki niemu i grupie inicjatorów referendum się odbyło i frekwencja dopisała.

riko 53
Gość
riko 53

Pan Józwik szybciutko przekalkulował, że referendum to dobry moment zeby wbic się na stołeczek… Ale- już wiemy co dobrego zrobil dla gminy,a ile nie zrobil choć mógł… także dziękujemy… dajmy się wykazać innym…

lolo
Gość
lolo

Częściowo sobie odpowiedziałeś, a co do referendum i frekwencji to pewnie wiesz że nieznacznie przekroczony został próg oraz że to zwolennicy byłej władzy przyczynili się do powodzenia referendum.
Pozdrawiam.

mietek
Gość
mietek

a czyje podpisy zbierali ? przecież mieszkańców właśnie bo bez tych podpisów nic by nie było więc kto tak naprawdę odwołał poprzedniego wójta i radę gminy

olo
Gość
olo

Tyle że mieszkańcy tylko się mieli podpisać to cały wysiłek – natomiast inicjatorzy referendum musieli włożyć mnóstwo czasu i pracy żeby wszystkich formalności dopełnić i doprowadzić sprawę do końca.

mietek
Gość
mietek

stawiasz kilku ludzi na czele z panem Jóżwikiem ponad zwykłymi mieszkańcami gminy? gdybyś miał choć troszkę pojęcia o polityce wiedziałbyś że tzw. inicjatorom referendum chodziło tylko o czas reakcji tak aby mogli się przedstawiać jako zbawcy narodu

zenek
Gość
zenek
Kama
Gość
Kama

Mam pytanie trochę z innej beczki. Nie wiecie co robi położona kostka brukowa na środku ulicy na przeciwko bloków w Piekoszowie. Proszę o pomoc bo ja tego nie ogarniam.

saskya
Gość
saskya

Też się nad tym zastanawiam…

lukasz
Gość
lukasz

a wie moze ktos czym obecnie zajmuje sie Pan vicewójt?

wyborca
Gość
wyborca

Właśnie wróciłam z debaty na którą kandydatów na wójtów zaprosiła pani Mysiór. Żaden z kandydatów się nie pojawił. Niech każdy odpowie sobie… dlaczego? I muszę powiedzieć, że sama nie spodziewałam się tak dużej frekwencji mieszkańców przybyłych na debatę.

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

A ja wróciłem z zebrania z p. Jóźwikiem. Tam była pełna świetlica mieszkańców. Jutro pójdę na spotkanie z p. J.Wijasem i p. Mysiór. Będę miał porównanie.

Nowa Mieszkanka
Gość
Nowa Mieszkanka

Byłam dotychczas na wszystkich spotkaniach przedwyborczych, które odbyły się w Piekoszowie i muszę przyznać, że do tej pory największe wrażenie zrobiła na mnie Pani Mysiór. Wydaje mi się, a nawet jestem pewna że frekwencja była najwyższa ze wszystkich dotychczasowych spotkań było około 65 osób. Pani Justyno tak trzymać, ma Pani mój głos. Pozdr

Ja
Gość
Ja

witam kiedyś napisałem na tym blogu komentarz ale coś jakby go zjadło. więc napiszę raz jeszcze o czym pisałem. mianowicie byłem na jednym spotkaniu kandydata na wójta na którym było dwóch poslów, przedstawiciel starostwa i urzędu marszałkowskiego. panowie ci gorąco zapewniali że jeśli ich kandydat zwycięży to oni całym sercem będą go wspierać i mu pomagać. więc pytam – a jesli wybierzemy kandydata bez partyjnego zaplecza to co? panowie posłowie nie będą nam juz pomagać? przecież wójt to gmina a gmina to mieszkańcy. dlatego ja nie zaglosuje na nikogo z partyjnym poparciem, bo rozsądny wojt poradzi sobie i bez tego

czerepah
Gość
czerepah

…popieram 100% ….jeśli takie komentarze będą znikać to sam założe forum a ten blog zginie śmiercią samoistną ….

obywatel
Gość
obywatel

Jóźwik nie ma za sobą żadnych polityków bo tego nie chce. On spowodował że doszło do referendum i to duża liczba ludzi za nim poszła. Jak przykręcić kurek to dużo można jeszcze zaoszczędzić na rozpasaniu administracji gminnej, czyli wszystkich instytucji i firm w gminie. Facet ma pomysły realne do zrobienia aby wyjść z tarapatów FINANSOWYCH. Byłem na spotkaniach i wiem to od Niego. Pytanie, a czy ci wielcy politycy którzy teraz jeżdżą po gminie i nikt nie przychodzi na ich spotkania, zrobili coś dla nas-gminy, czy pomogli jak była tragedia z wodą, czy zaangażowali się i poparli referendum w którym… Czytaj więcej »

obywatel
Gość
obywatel

Co do diet radnych i pensji wójta. Radni na razie niech maja symboliczne pieniądze czyli po 100 złotych. Jak się wykażą bo to tylko 12 miesięcy kadencji, to na pewno zagłosuję na nich na następna kadencję – nieważne z czyjego są ugrupowania. Jak będą dobrze pracować i służyć nam mieszkańcom to niech mają nawet po 2.000 złotych miesięcznie. Jóźwik mówił na zebraniach, że jego pensja wójta – jak wygra – będzie dużo niższa od pensji Dąbrowy czy obecnie jaśnie panującej pani komisarz mającej tyle samo co Dąbrowa.

Filozof wioskowy
Gość
Filozof wioskowy

Przeczytałem trochę programów przedwyborczych kandydatów na wójta ale u żadnego nie spotkałem się z koniecznością redukcji etatów urzędniczych w UG i oceną pracy urzędników gminnych. Cezar się zmienia a pretorianie wiernie pilnują swoich posad.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ciekawy jestem,czemu kandydaci nie powiedzą,że będą musieli się stosować do programu naprawczego,który zaakceptował RIO,nie przestrzeganie go,to powrót komisarza do gminy,a więc obietnice i 10 przykazań jednego z kandydatów,to mięso wyborcze,a pensja wójta jest usankcjonowana prawem samorządowym i będzie tylko troszkę mniejsza od pensji T.D,co do diet radnych to oni je ustalają,to na razie tyle

gość
Gość
gość

… zrobiła się popylina na tym blogu, wszystkie wpisy negatywne na pana J znikają na pozostałych kandydatów są umieszczane ?

Inny
Gość
Inny

Na nic innego tu nie licz!

KWW NOWE POKOLENIE:
Gość
KWW NOWE POKOLENIE:

[…]

Jeżeli ten blog jest ocenzurowany to proszę to wyraźnie zaakcentować, wtedy nie będziemy zamieszczać naszych wpisów – nigdy nikogo nie obrażamy, piszemy tylko prawdę. POZDRAWIAM !!!

biedroneczka
Gość
biedroneczka

Jak mozna startowac w wyborach jak w referendum sie zostalo odwolanym przez mieszkancow!!!?? Nie rozumiem tego!!

obywatel
Gość
obywatel

Uważam, że program Jóźwika ma sens. Chłop opisał i powiedział to wyraźnie na spotkaniach , że program naprawczy dla gminy to podstawa działania. Pensja wójta musi być znacząco obniżona jak i pobory radnych. Tak samo pod lupę pójdą urzędnicy, ale ci co nic nie robią i mają dużą kasę. Podoba mi się że ma program na naprawę finansów gminy oraz to że oświadczył na piśmie, że jeśli programu „dziesięciu przykazań” nie zrealizuje w 12 miesięcy, to nie wystartuje ponownie na wójta za rok czyli w 2014r. Więc warto na Jóźwika oddać głos – tylko dla jego programu, jak go nie… Czytaj więcej »