Urząd gminy szuka kierownika Referatu Inwestycji i Rolnictwa

Po naborze na stanowisko informatyka na gminnym BIP-ie pojawiła się kolejna oferta pracy. Tym razem urząd poszukuje kierownika Referatu Inwestycji i Rolnictwa.

Wymagane między innymi – wyższe wykształcenie, minimum 4 lata staż pracy, z tego 3 lata na stanowisku kierowniczym, nieposzlakowana opinia i znajomość ustaw. Termin składania dokumentów mija 29 czerwca 2015. Szczegóły – w ogłoszeniu o konkursie.

18
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
blogAnonimzaniepokojonaPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wz
Gość
wz

Bedzie napewno ktos z zewnatrz przywieziony w teczce

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szanowni mieszkańcy gminy co się dzieje ze sprawą naszczęście bbyłej już władzy gminy TD. Myślę że mamy prawo, a nawet powiem obowiązek wiedzieć jakie poniósł konsekwencje za wpędzenie nas w tak wielkie długi. Niepokoi mnie ta cisza. Może rozejdzie się po kościach, a tylko my ponosimy konsekwencje jego swietnych działań.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

tak masz racje,minęły już 2 lata od tak głośnego i medialnego zatrzymania byłego wójta i cisza,brak oskarżenia itp,w Starachowicach i innych późniejszych podobnych aferach w kraju zapadły już prawomocne wyroki,czyżby tu było nietrafione oskarżenie,w sumie każdego w naszym kraju mozna pomówić,zamknąć,ale później jest problem z oskarżeniem

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Ani mi TD brat, ani swat, rozmawiałem z Nim ze dwa razy – ale od początku twierdziłem, że sprawa jest mocno dęta. Znam trochę ścieżki, którymi chadza w naszym kraju wymiar sprawiedliwości i wiem, że jeśli się w takiej sprawie ciągle przedłuża areszt i prokuratura ciągle coś dorzuca do śledztwa – to na ogół znaczy, że nie ma z czym iść do sądu, bo sąd zrobi na rozprawie prokuratorowi z d… jesień średniowiecza. Stąd u nas tyle spraw toczących się w prokuraturze latami, tylu ludzi żyjących z piętnem przestępcy bez wyroku sądowego. To pospolity sposób gnojenia ludzi. Zastanawiam się tylko,… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Paweł wracaj!
Na Blogu nie ma co czytać.
Wchodzę dwa razy na dzień i nic nowego.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nieposzlakowana opinia na kierownika referatu, a niektórzy dyrektorzy mają bardzo poszlakowaną opinie i nic się z tym nie dzieje. PO co wypisywać takie brednie.

wz
Gość
wz

Woda w kranach zno
w biala jak mleko czyżby znowu cola z nieszczelnych rur

sasa
Gość
sasa

Od prawie roku ten referat nie ma kierownika, obowiązki jako po kierownika pełni były kierownik referatu promocji i rozwoju. Najwyższa pora na konkurs i przynajmniej zachowanie pozorów w porządku organizacyjnym urzędu. Referat inwestycji i rolnictwa to największy referat w gminie i zajmuje się połową wszystkich spraw więc funkcja kierownika jest bardzo odpowiedzialna. Oby wybór był właściwy.

podatnik
Gość
podatnik

A ja mam prosty wniosek.Po co nam referat ds inwestycji jeśli w najbliższych latach żadnych inwestycji nie będzie.?Czy nie wystarczyłoby jednoosobowe stanowisko specjalisty ds inwestycji.?Przecież podobno oszczędzamy.

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Oszczędność przede wszystkim! Chyba że, zaoszczędzone pieniądze idą na priorytetowe potrzeby mieszkańców i tym samym na podstawowe potrzeby społeczeństwa USTAWOWO ZAGWARANTOWANE np. opieka zdrowotna czy zaopatrzenie w czystą wodę! W gminie Piekoszów podstawowe potrzeby są pomijane, ale w zamian mamy autobusy miejskie, których za chwilę nie będzie. Mamy też nowe stanowiska, żeby wypełnić luki kadrowe szczególnie zasłużonych. Mamy również wyższą pensję dla Wójta, wszak chłopina narobił się. A Wy trujcie się tym co płynie w waszych rurach!!!

Anonim
Gość
Anonim

Najnowsze plotki:
Linia 28 będzie zlikwidowana !

blog
Gość
blog

I’ll immediately clutch your rss as I can’t in finding your e-mail
subscription link or e-newsletter service. Do you have any?

Kindly permit me realize in order that I may just subscribe.
Thanks.